DUCATI 1299 PANIGALE

Ducati 1299 Panigale – Twoje najskrytsze pożądanie

  • DUCATI 1299 PANIGALE
  • DUCATI 1299 PANIGALE
  • DUCATI 1299 PANIGALE
  • DUCATI 1299 PANIGALE
  • DUCATI 1299 PANIGALE
  • DUCATI 1299 PANIGALE
  • DUCATI 1299 PANIGALE
  • DUCATI 1299 PANIGALE
  • DUCATI 1299 PANIGALE

MotoMio, autoryzowany dealer DUCATI zaprasza Cię w świat motocykli jakiego jeszcze nie znałeś!

DUCATI PANIGALE 1299

Motocykle Ducati są uważane za jedne z najbardziej ekskluzywnych maszyn, które kupujemy sercem. Pierwsze jednoślady tej marki zrodziły się z pasji i zamiłowania do sportu motocyklowego, którą dzieliła trójka braci – Adriano, Bruno i Marcello Cavalieri. Do dziś marka rywalizuje w  najwyższej klasie wyścigów motocyklowych MotoGP. Charakterystyczne silniki typu „L-twin” zapewniają wspaniałe osiągi, oraz piękne brzmienie motocykla. Jeśli chcesz poczuć się jak na sportowym, bezkompromisowym motocyklu to wybór dla Ciebie! Jeśli chcesz prezentować szyk i klasę, włoski design zdecydowanie wyróżni Cię w tłumie. W końcu to jedne z najpiękniejszych motocykli, prawda?

Oczekujesz czegoś więcej niż Ducati Panigale 959? Chcesz być najszybszy, na każdym torze? Potrzebujesz lżejszego i jednocześnie mocniejszego motocykla? Każdy słyszał o nowym Ducati Panigale 1299. Silnik Superquadro w tym modelu dostarcza na tylne koło 205 koni mechanicznych. Aby zapewnić Ci możliwość wykorzystania osiągów bez obaw, zastosowano system Ducati Wheelie Control z ośmiostopniową regulacją. Ten system zabezpiecza Cię przed niekontrolowanym uniesieniem przedniego koła. Podobnie jak w modelu Panigale 899 oczywistym jest zastosowanie amortyzatora skrętu, regulacji siły hamowania silnikiem czy też rozbudowanej kontroli trakcji i ABS. Trzy tryby jazdy, Race, Sport oraz Wet mówią wprost do czego został stworzony ten motocykl. Do ostrej jazdy po torze! Potężny silnik i komponenty ze stopów lekkich, pozwoliły na uzyskanie masy piórkowej – 166 kilogramów. Tak duża moc, pozwala na przyspieszenia rzędu  3 sekund do setki! To tak, jakbyś wyskoczył z samolotu! Od 0 do 250km/h na godzinę w mniej niż 11 sekund? Nie ma problemu! A dzięki najwyższej klasy hamulcom Brembo Monobloc EVO, równie szybko zatrzymasz swoje Panigale 1299.  Przekonaj się sam.

Gwarancja 2 lata

Dla Ciebie i Twojego wymarzonego PANIGALE mamy produkty takie jak: Dainese, Alpinestars, AGV, MomoDesign, Bell Helmets, Tucano Urbano.

Galeria Kazimierz, klimatyczna, zabytkowa część z XIX wiecznej cegły i nasze motocykle w roli gospodarza.

Najdogodniejsze formy finansowania i wszystko na miejscu:

Możesz zakupić naszę pojazdy na Fakturę VAT 23%.

– kredyt
– leasing
– atrakcyjne pakiety ubezpieczeń
– serwis gwarancyjny
– transport na terenie całej Polski


Zapraszamy do MotoMio Concept Store