DUCATI SCRAMBLER CLASSIC

Motocykle Ducati są uważane za jedne z najbardziej ekskluzywnych maszyn, które kupujemy sercem. Pierwsze jednoślady tej marki zrodziły się z pasji i zamiłowania do sportu motocyklowego, którą dzieliła trójka braci – Adriano, Bruno i Marcello Cavalieri. Do dziś marka rywalizuje w  najwyższej klasie wyścigów motocyklowych MotoGP. Charakterystyczne silniki typu „L-twin” zapewniają wspaniałe osiągi, oraz piękne brzmienie motocykla. Jeśli chcesz poczuć się jak na sportowym, bezkompromisowym motocyklu to wybór dla Ciebie! Jeśli chcesz prezentować szyk i klasę, włoski design zdecydowanie wyróżni Cię w tłumie. W końcu to jedne z najpiękniejszych motocykli, prawda?

  • DUCATI SCRAMBLER CLASSIC
  • DUCATI SCRAMBLER CLASSIC
  • DUCATI SCRAMBLER CLASSIC
  • DUCATI SCRAMBLER CLASSIC
  • DUCATI SCRAMBLER CLASSIC
  • DUCATI SCRAMBLER CLASSIC

MotoMio, autoryzowany dealer DUCATI zaprasza Cię w świat motocykli jakiego jeszcze nie znałeś!

DUCATI SCRAMBLER CLASSIC

Jeśli lubisz motocykle flat-track, cenisz sobie indywidualny styl, Ducati Scrambler Icon jest przeznaczony dla Ciebie. Lekki motocykl o stosunkowo dużej mocy przystosowany do lekkiego terenu. Moc 75 koni mechanicznych osiągnięta z pojemności 803cc przy masie 187 kilogramów pozwala na czystą zabawę! Charakterystycznym dla motocykli flat-track jest zastosowanie większego koła z przodu, niż z tyłu. Tak też każdy Scrambler posiada z przodu koło 18 cali, a z tyłu 17. Jak przystało na Ducati, każdy Scrambler może pochwalić się wysokiej klasy układem hamulcowym wykorzystującym zaciski Brembo Monobloc. Wersja Icon charakteryzuje się swoją prostotą i aluminiowym felgami. Stylistyka utrzymana w klimacie retro pozwala na wyróżnienie się z tłumu. 

Gwarancja 2 lata

Cena detaliczna 48 900 zł

 

Dla Ciebie i Twojego wymarzonego SCRAMBLERA mamy produkty takie jak: Dainese, Alpinestars, AGV, MomoDesign, Bell Helmets, Tucano Urbano.

Galeria Kazimierz, klimatyczna, zabytkowa część z XIX wiecznej cegły i nasze motocykle w roli gospodarza.

Najdogodniejsze formy finansowania i wszystko na miejscu:

Możesz zakupić naszę pojazdy na Fakturę VAT 23%

– kredyt
– leasing
– atrakcyjne pakiety ubezpieczeń
– serwis gwarancyjny
– transport na terenie całej Polski


Zapraszamy do MotoMio Concept Store