DUCATI SCRAMBLER SIXTY2

Motocykle Ducati są uważane za jedne z najbardziej ekskluzywnych maszyn, które kupujemy sercem. Pierwsze jednoślady tej marki zrodziły się z pasji i zamiłowania do sportu motocyklowego, którą dzieliła trójka braci – Adriano, Bruno i Marcello Cavalieri. Do dziś marka rywalizuje w  najwyższej klasie wyścigów motocyklowych MotoGP. Charakterystyczne silniki typu „L-twin” zapewniają wspaniałe osiągi, oraz piękne brzmienie motocykla. Jeśli chcesz poczuć się jak na sportowym, bezkompromisowym motocyklu to wybór dla Ciebie! Jeśli chcesz prezentować szyk i klasę, włoski design zdecydowanie wyróżni Cię w tłumie. W końcu to jedne z najpiękniejszych motocykli, prawda?

  • DUCATI SCRAMBLER SIXTY2
  • DUCATI SCRAMBLER SIXTY2
  • DUCATI SCRAMBLER SIXTY2
  • DUCATI SCRAMBLER SIXTY2
  • DUCATI SCRAMBLER SIXTY2
  • DUCATI SCRAMBLER SIXTY2
  • DUCATI SCRAMBLER SIXTY2

MotoMio, autoryzowany dealer DUCATI zaprasza Cię w świat motocykli jakiego jeszcze nie znałeś!

DUCATI SCRAMBLER SIXTY2

Ducati Scrambler jest współczesną interpretacja kultowego modelu Ducati, to ikona, punkt odniesienia, środek wyrazu i narzędzie do czerpania radości z życia. Scrambler nie żyje przeszłością, on skupia się na dniu dzisiejszym i jest gotowy by nieść radość swojemu właścicielowi. Stylem nawiązuje do ikony sprzed lat, jednak interpretuje ją na dzisiejszy sposób, na przekór mainstreamowym trendom. Dzielić się radością i emocjami, korzystać z życia, pozwolić sobie na bycie trochę niemądrym, na wyrwanie się z ram i nakazów, na tworzenie swojej rzeczywistości, a nie bierne uczestnictwo w podanym na talerzu świecie – tym właśnie jest Scrambler i tacy właśnie są jego właściciele. Motocykl który nie nakazuje Wam jak z niego korzystać, motocykl który daje Wam możliwość wyboru. Wyrażenia siebie.

Najnowszy ze Scramblerów był inspirowany młodzieżową kulturą deskorolki, surfingu i muzyki. Dlatego Sixty2 to najbardziej przystępne i tętniące życiem Ducati. To ikona POP kultury. Mały, poręczny, przyjacielski i lekki pojazd będzie przynosił wiele frajdy każdego dnia, w każdych okolicznościach. Prosta, wyrazista i czysta w formie najnowsza wersja Scramblera charakteryzuje się nowym logo, stalowym bakiem z zintegrowanymi panelami bocznymi oraz dedykowanymi kolorami.

Sixty2 nawiązuje swoją nazwą do roku 1962, w którym Ducati wypuściło pierwszego Scramblera. To zobowiązuje. Powracamy do esencji stylu i prostoty pod szyldem Ducati. 

Oferowany w trzech wyjątkowych kolorach, pięknie zwartych: Fluorescencyjnym Mandarynkowym, Oceanicznym Szarym i Lśniącą Czernią.

Cena detaliczna: 37 400 zł

Gwarancja 2 lata

Dla Ciebie i Twojego wymarzonego SCRAMBLERA mamy produkty takie jak: Dainese, Alpinestars, AGV, MomoDesign, Bell Helmets, Tucano Urbano.

Galeria Kazimierz, klimatyczna, zabytkowa część z XIX wiecznej cegły i nasze motocykle w roli gospodarza.

Najdogodniejsze formy finansowania i wszystko na miejscu:

Możesz zakupić naszę pojazdy na Fakturę VAT 23%

– kredyt
– leasing
– atrakcyjne pakiety ubezpieczeń
– serwis gwarancyjny
– transport na terenie całej Polski


Zapraszamy do MotoMio Concept Store