DUCATI SCRAMBLER
URBAN ENDURO

Motocykle Ducati są uważane za jedne z najbardziej ekskluzywnych maszyn, które kupujemy sercem. Pierwsze jednoślady tej marki zrodziły się z pasji i zamiłowania do sportu motocyklowego, którą dzieliła trójka braci – Adriano, Bruno i Marcello Cavalieri. Do dziś marka rywalizuje w  najwyższej klasie wyścigów motocyklowych MotoGP. Charakterystyczne silniki typu „L-twin” zapewniają wspaniałe osiągi, oraz piękne brzmienie motocykla. Jeśli chcesz poczuć się jak na sportowym, bezkompromisowym motocyklu to wybór dla Ciebie! Jeśli chcesz prezentować szyk i klasę, włoski design zdecydowanie wyróżni Cię w tłumie. W końcu to jedne z najpiękniejszych motocykli, prawda?

  • DUCATI SCRAMBLER URBAN ENDURO
  • DUCATI SCRAMBLER URBAN ENDURO
  • DUCATI SCRAMBLER URBAN ENDURO
  • DUCATI SCRAMBLER URBAN ENDURO
  • DUCATI SCRAMBLER URBAN ENDURO
  • DUCATI SCRAMBLER URBAN ENDURO
  • DUCATI SCRAMBLER URBAN ENDURO

MotoMio, autoryzowany dealer DUCATI zaprasza Cię w świat motocykli jakiego jeszcze nie znałeś!

DUCATI SCRAMBLER URBAN ENDURO

URBAN ENDURO to niesamowity charakter. Lakier, osłona silnika, reflektora i zawieszenia, kanapa i dedykowane osłony baku – wszystko to wyele nam mówi o właścicielu, który sercem przebywa na nieutwardzonych szlakach, pośród drzew i w zgodzie z naturą.Charakter URBAN ENDURO – jak każdy Scrambler, daje poczucie indywidualności i konkretnego przeznaczenia, jednak nadal jest to lekki, poręczny, łatwy w prowadzeniu motocykl na codzień. Akcesoria dedykowane temu modelowi przydadzą się za to podczas wypadów poza utwardzoną drogę. Dla URBAN ENDURO nie ma granic – zupełnie jak dla Ciebie.

Cena za model 2016: 45 400 zł

Gwarancja 2 lata

Dla Ciebie i Twojego wymarzonego SCRAMBLERA mamy produkty takie jak: Dainese, Alpinestars, AGV, MomoDesign, Bell Helmets, Tucano Urbano.

Galeria Kazimierz, klimatyczna, zabytkowa część z XIX wiecznej cegły i nasze motocykle w roli gospodarza.

Najdogodniejsze formy finansowania i wszystko na miejscu:

Możesz zakupić naszę pojazdy na Fakturę VAT 23%

– kredyt
– leasing
– atrakcyjne pakiety ubezpieczeń
– serwis gwarancyjny
– transport na terenie całej Polski


Zapraszamy do MotoMio Concept Store