MOTO GUZZI
V7 III ANNIVERSARIO

Moto Guzzi to jeden z najstarszych producentów motocykli na świecie. Jego maszyny są niezwykle docenianych na całym globie. Moto Guzzi to doskonałe połączenie niebanalnej, czasem majestatycznej stylistyki oraz nowoczesnych, niezwykle funkcjonalnych rozwiązań konstrukcyjnych. Jeśli szukacie niezawodnego motocyklu, który dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń podczas jazdy, warto zwrócić uwagę właśnie na markę Moto Guzzi.

Moto Mio jest autoryzowanym dealerem motocykli Moto Guzzi. Proponujemy szeroką gamę modeli tego producenta, zróżnicowanych pod względem parametrów, osiągów, stylistyki i kolorystyki. Każdy miłośnik jednośladów znajdzie tu odpowiedni dla siebie motocykl, który spełni jego oczekiwania.

  • MOTO GUZZI V7 III ANNIVERSARIO
  • MOTO GUZZI V7 III ANNIVERSARIO
  • MOTO GUZZI V7 III ANNIVERSARIO
  • MOTO GUZZI V7 III ANNIVERSARIO
  • MOTO GUZZI V7 III ANNIVERSARIO
  • MOTO GUZZI V7 III ANNIVERSARIO

MotoMio, autoryzowany dealer MOTO GUZZI zaprasza Cię w świat motocykli jakiego jeszcze nie znałeś!

MOTO GUZZI V7 III ANNIVERSARIO

Aby uczcić pięćdziesiątą rocznice narodzin pierwszego modelu V7, Moto Guzzi wprowadza nową generacje tego kultowego modelu.
V7 jest jednym z najbardziej znanych i popularnych modeli Moto Guzzi. Od 1967 roku, w którym rozpoczęła się sprzedaż pierwszych egzemplarzy we Włoszech, model V7 wyznaczył kierunek rozwoju tej włoskiej marki. Od tego modelu aż po dzień dzisiejszy, Moto Guzzi niezmiennie kojarzone jest z silnikiem V o kącie rozwarcia cylindrów równym 90° i napędem przekazywanym na tylne koło za pomocą wałka.
Pięćdziesiąt lat po wprowadzeniu pierwszego modelu V7 debiutuje V7 III. Wyzwaniem dla konstruktorów było poprawienie motocykla który od 2009 roku jest najlepiej sprzedającym się modelem marki. Jest to wejście do świata motocykli Moto Guzzi, model dedykowany dla kobiet i mężczyzn, starych i młodych, dla wszystkich ludzi chcących zostać dumnym właścicielem jednego z najbardziej kultowych motocykli w produkcji Mandello del Lario.

Cena detaliczna 46 900 zł

 

Gwarancja 2 lata

Dla Ciebie i Twojego wymarzonego V7 III ANNIVERSARIO mamy produkty takie jak: Dainese, Alpinestars, AGV, MomoDesign, Bell Helmets, Tucano Urbano.

Galeria Kazimierz, klimatyczna, zabytkowa część z XIX wiecznej cegły i nasze motocykle w roli gospodarza.

SZUKASZ DOGODNEGO FINANSOWANIA?
Przychodząc do Naszego Salonu Motocyklowego Moto Mio Galeria Kazimierz dostaniesz najlepszą ofertę kredytową oraz leasingową, która idealnie wpasuje się w Twoje oczekiwania! Kalkulacje przygotowujemy na miejscu. Przykładowa kalkulacja leasingowa przy wpłacie własnej 30%, rozłożona na 4 lata, wynosi tylko 1000 zł miesięcznie, ewentualnie rata kredytowa przy wpłacie własnej 30%, rozłożona na 4 lata, wynosi tylko 1 257 zł miesięcznie. Wystawiamy faktury VAT. Przyjdź i dowiedz się więcej!

ZOSTAW SWÓJ MOTOCYKL W ROZLICZENIU
Przyjedź swoim motocyklem, zostaw go w rozliczeniu i wyjedź nowym, wymarzonym Ducati. Na miejscu Twój motocykl zostanie wyceniony i szybko dokonamy niezbędnych formalności.

UBEZPIECZ SWÓJ MOTOCYKL NA DOGODNYCH WARUNKACH
Współpracujemy z firmą ubezpieczeniową, która oferuje najbardziej korzystne warunki ubezpieczenia Twojego wymarzonego motocykla. Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci szczegółowych informacji.

DOSTARCZYMY TWÓJ MOTOCYKL DO KAŻDEJ MIEJSCOWOŚCI NA MAPIE POLSKI
Nie możesz osobiście odebrać swojego motocykla? Nie ma problemu! Specjalnie dla Ciebie, nasz kurier dostarczy Ci Twoją własność w wybrane przez Ciebie miejsce.

Zapraszamy do MotoMio Concept Store