MV AGUSTA F3 675

Moto Mio jest autoryzowanym dealerem motocykli MV Agusta. W naszym sklepie znajdziecie bardzo szeroką ofertę maszyn tego producenta w atrakcyjnych cenach. Udostępniamy wyjątkowe modele MV Agusta, które charakteryzują się bardzo wysokimi osiągami, doskonałymi właściwościami jezdnymi, a do tego wyposażone zostały w najnowocześniejszą, zaawansowaną elektronikę i w niezawodne silniki.

Cena: 63 900 zł
Rata: 838/m-c*

  • MV AGUSTA F3 675 ABS
  • MV AGUSTA F3 675 ABS
  • MV AGUSTA F3 675 ABS
  • MV AGUSTA F3 675 ABS

MV AGUSTA F3 675

F3 675 Została okrzyknięta “najlepiej wyglądającą 600 na świecie”.

MV Agusta F3 675 jest gotowa panować na drodze jak i na torze wyścigowym. Dzięki nowemu systemowi MVICS, wyszukanemu zawieszeniu i najnowocześniejszej elektronice F3 jest w stanie walczyć nawet z dużymi super sportami. Rewolucyjna F3 zagwarantuje Ci dreszczyk emocji i adrenalinę na ulicy jak i na torze. Unikatowy rzędowy 3 cylindrowy silnik – z wałkiem rozrządu kręcącym się przeciwnie do kierunku jazdy – przełomowym rozwiązaniem dotychczas widzianym tylko w wyścigach MotoGP, oraz bardzo kompaktowa budowa i niska waga pojazdu, sprawiają, że jazda na F3 jest nie porównywalna w doznaniach do innych motocykli. Silnik w F3 675 jest najbardziej zaawansowanym i najsilniejszym silnikiem kiedykolwiek wyprodukowanym w klasie 600. System MVICS wprowadzając sterowanie za pomocą Ride by Wire, pozwolił na stworzenie 4 map silnika (jedna z nich może być w pełni spersonalizowana) z regulacją kontroli trakcji na 8 poziomach.
Zawieszenie z najwyższej półki: zaprojektowane i stworzone, aby motocykl był jeszcze bardziej dynamiczny, oferując optymalną sztywność i pewność w ostrych zakrętach.

Dostępne wersje kolorystyczne:

– RED / AGO SILVER

– PEARL WHITE
– MATT AVIO GREY

Gwarancja 2 lata

Dla Ciebie i Twojego wymarzonego motocykla MV AGUSTA F3 675 mamy produkty takie jak: Dainese, Alpinestars, AGV, MomoDesign, Bell Helmets, Tucano Urbano.

Galeria Kazimierz, klimatyczna, zabytkowa część z XIX wiecznej cegły i nasze motocykle w roli gospodarza.

SZUKASZ DOGODNEGO FINANSOWANIA?
Przychodząc do Naszego Salonu Motocyklowego Moto Mio Galeria Kazimierz dostaniesz najlepszą ofertę kredytową oraz leasingową, która idealnie wpasuje się w Twoje oczekiwania! Kalkulacje przygotowujemy na miejscu. Przyjdź i dowiedz się więcej!

ZOSTAW SWÓJ MOTOCYKL W ROZLICZENIU
Przyjedź swoim motocyklem, zostaw go w rozliczeniu i wyjedź nowym, wymarzonym Ducati. Na miejscu Twój motocykl zostanie wyceniony i szybko dokonamy niezbędnych formalności.

UBEZPIECZ SWÓJ MOTOCYKL NA DOGODNYCH WARUNKACH
Współpracujemy z firmą ubezpieczeniową, która oferuje najbardziej korzystne warunki ubezpieczenia Twojego wymarzonego motocykla. Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci szczegółowych informacji.

DOSTARCZYMY TWÓJ MOTOCYKL DO KAŻDEJ MIEJSCOWOŚCI NA MAPIE POLSKI
Nie możesz osobiście odebrać swojego motocykla? Nie ma problemu! Specjalnie dla Ciebie, nasz kurier dostarczy Ci Twoją własność w wybrane przez Ciebie miejsce.

Zapraszamy do MotoMio Concept Store

*Cena raty przy 30 % I wpłaty, 48 rat i 20% wykupu