DUCATI XDIAVEL S

Motocykle Ducati są uważane za jedne z najbardziej ekskluzywnych maszyn, które kupujemy sercem. Pierwsze jednoślady tej marki zrodziły się z pasji i zamiłowania do sportu motocyklowego, którą dzieliła trójka braci – Adriano, Bruno i Marcello Cavalieri.
  • MV AGUSTA TURISMO VELOCE RC
  • MV AGUSTA TURISMO VELOCE RC
  • MV AGUSTA TURISMO VELOCE RC
  • MV AGUSTA TURISMO VELOCE RC

MotoMio, autoryzowany dealer DUCATI zaprasza Cię w świat motocykli jakiego jeszcze nie znałeś!

Motocykle Ducati są uważane za jedne z najbardziej ekskluzywnych maszyn, które kupujemy sercem. Pierwsze jednoślady tej marki zrodziły się z pasji i zamiłowania do sportu motocyklowego, którą dzieliła trójka braci – Adriano, Bruno i Marcello Cavalieri. Do dziś marka rywalizuje w  najwyższej klasie wyścigów motocyklowych MotoGP. Charakterystyczne silniki typu „L-twin” zapewniają wspaniałe osiągi, oraz piękne brzmienie motocykla. Jeśli chcesz poczuć się jak na sportowym, bezkompromisowym motocyklu to wybór dla Ciebie! Jeśli chcesz prezentować szyk i klasę, włoski design zdecydowanie wyróżni Cię w tłumie. W końcu to jedne z najpiękniejszych motocykli, prawda?

Zew przygody, dalekie trasy, szutry i nieutwardzone drogi, to środowisko naturalne dla motocykla Ducati Multistrada. Jeśli planujesz wycieczkę dookoła Europy, a wiesz że na autostradzie nie zobaczysz ciekawych miejsc to idealny motocykl dla Ciebie. Ducati Multistrada posiada silnik Tesstastretta DVT z maszyny klasy Super-Sport Panigale.  Ponadto wysokiej klasy zawieszenie enduro o szerokim zakresie regulacji dopełnia wizerunek wszędobylskiej Multistrady. Wszystko to łączy dwuczęściowa konstrukcja, składająca się z aluminiowego odlewu ciśnieniowego oraz przedniej ramy kratownicowej. Zapewnia sztywność i wysoki prześwit motocykla, co poprawia jego właściwości terenowe.
Model S został wyposażony w elektroniczną regulację zawieszenia, oraz wielofunkcyjny wyświetlacz pracujący w systemie Ducati Multimedia. Ponadto do dyspozycji prowadzącego Multistradę S są potężne hamulce  Brembo Evo z motocykli sportowych z układem ABS.
Pakiet Touring zawiera kufry boczne, stopkę centralną oraz podgrzewane manetki.

Dane techniczne:
Moc max. 160 KM / 9250 rpm
Max. moment obrotowy 138 Nm / 7500 rpm
Przyspieszenie 0-100km/h 3.3 s
V-max 275 km/h
Pojemność zbiornika paliwa 20 L

Gwarancja 2 lata

Dla Ciebie i Twojego wymarzonego XDIAVELA S mamy produkty takie jak: Dainese, Alpinestars, AGV, MomoDesign, Bell Helmets, Tucano Urbano.

Galeria Kazimierz, klimatyczna, zabytkowa część z XIX wiecznej cegły i nasze motocykle w roli gospodarza.

Najdogodniejsze formy finansowania i wszystko na miejscu:

Możesz zakupić naszę pojazdy na Fakturę VAT 23%

– kredyt
– leasing
– atrakcyjne pakiety ubezpieczeń
– serwis gwarancyjny
– transport na terenie całej Polski


Zapraszamy do MotoMio Concept Store