VESPA GTS 125 ABS E4

Stworzona w 2003 r. wraz z pojawieniem się na rynku Vespy GT 125 i 200, rodzina dużych Vesp ewoluowała począwszy od 2005 r., kiedy to pojawiła się wersja GTS. W kolejnych latach rodzina ta powiększała się stopniowo o coraz mocniejsze silniki, z których największy ma pojemność 300cc.

Duża, wygodna i niezwykle bezpieczna Vespa GTS łączy w sobie miejską elegancję i zacięcie turystyczne, które od zawsze towarzyszy dużym modelom Vespy. 

 

CENA : 22.900 zł brutto.

  • VESPA GTS 125 ABS E4
  • VESPA GTS 125 ABS E4
  • VESPA GTS 125 ABS E4
  • VESPA GTS 125 ABS E4

Innowacyjność i elegancja na najwyższym poziomie: Vespa GTS nie ma sobie równych na rynku. Elegancka linia, ciekawe kolorystyka i wyrafinowane rozwiązania stylistyczne: światła dzienne LED, nowe siedzisko, nowe zawieszenie przednie, zegary analogowe i cyfrowy wyświetlacz z nową grafiką, port USB oraz system odnajdywania skutera.

Nowy, chłodzony cieczą silnik iGet o pojemności 125 cm zapewnia znakomite osiągi, niskie zużycie paliwa, niską emisję hałasu oraz jest przyjazny dla środowiska poprzez zastosowanie nowego, innowacyjnego systemu Start&Stop opatentowanego przez Piaggio (RISS). 

Wersja GTS ma wszystkie cechy charakterystyczne dla marki Vespa – styl, wygodę, bezpieczeństwo i sportowego ducha. W sezonie 2017 do gamy kolorystycznej dołączą dwa zupełnie nowe kolory – beżowy i błękitny. Pozostałe kolory w gamie to czarny i szary (Grigio Met).

Galeria Kazimierz, klimatyczna, zabytkowa część z czerwonej XIX-wiecznej cegły i nasze motocykle w roli gospodarza.

Możesz zakupić nasze pojazdy na fakturę VAT 23%

Najdogodniejsze formy finansowania i wszystko na miejscu u nas w firmie: kredyt, leasing – Zapytaj!

Atrakcyjne pakiety ubezpieczeń!

Kompetentny serwis na terenie Krakowa

Gwarancja 2 lata

Transport na terenie całej Polski

Zapraszamy do Moto Mio Concept Store – Galeria Kazimierz