VESPA PRIMAVERA 50 2T

Vespa Primavera charakteryzuje się nowoczesną i płynną linią nawiązującą do stylowego i ekskluzywnego modelu “Vespa 946”.

Primavera oznacza włoską wiosnę. Od premiery minęło już 45 lat, mimo przerwy w produkcji ponownie wróciła. Vespa uwodzi swoją stylistyką, rozpieszcza zmysły, do tego stopnia, że chce się zasiąść za kierwonicą i poczuć wolność.

 

CENA : 13,000.00 zł brutto.

  • VESPA PRIMAVERA 50 2T
  • VESPA PRIMAVERA 50 2T
  • VESPA PRIMAVERA 50 2T
  • VESPA PRIMAVERA 50 2T
  • VESPA PRIMAVERA 50 2T
  • VESPA PRIMAVERA 50 2T
  • VESPA PRIMAVERA 50 2T

The Times określił Vespę mianem „ na wskroś włoskiego produktu jakiego nie widziano od czasów rzymskiego rydwanu!”.

Projektanci odwołali się do wyjątkowo cenionego modelu Vespy 946 z lat 70.

Większa odległość między kierownicą, a siedzeniem oraz wysokość kanapy ułatwia zsiadanie.

Projektanci zadabli o detale, między innymi o analogowy prędkościomierz z diodowym podświetleniem oraz cyfrowy wyświetlacz wskazujący przebieg, poziom paliwa I godzinę. W tej kompozycji zaszczytne miejsce zajął elegancki napis Vespa I srebrne obramowanie prędkościomierza. Dodatkowe elementy, które dodaja uroku Primaverze to chromowana, okrągła lampa oraz subtelne kierunkowskazy.

Istotną cechą, która decyduje o kupnie danego modelu skutera jest przestrzeń bagażowa. Primavera została wyposażony w dwa schowki z blokadą, które znajdują się z przodu pod kierownicą oraz drugi pod kanapą, gdzie można zmieścić kask typu jet.

Istotną cechą Vesp jest fakt, iż są wykonane z metalu, a nie z tworzywa, które większość dzisiejszych skuterów jest zbudowana. Oczywiście nie ma jednej strony medalu, w Vespie znajdują się elementy plastikowe, takie jak konsola zegarów i przełączniki, mimo tych małych szczegółów wciąż można uznać Vespę za metalową damę.

KOLORYSTYKA

Vespa Primavera dostępna jest w nowej gamie kolorystycznej. Do obecnych już w ofercie koloru czerwonego, czarnego i białego dołączają błękitny (Azzurro) oraz koralowy (Coralo).

Wersje w kolorach czerwony, czarny i koralowy posiadają siedzisko w kolorze beżowym. Primavera z białym i błękitnym kolorem lakieru posiada ciemnobrązowe siedzisko.

Design i jakość idzie w parze! Włosi stanęli na wysokości zadania i połączyli te dwie cechy!

Odwiedź nasz salon, wyjedź swoją nową Vespą, a Twoje wrażenia będą niezapomniane.

Dla Ciebie i dla Twojej Vespy mamy produkty takie jak:
Dainese, Alpinestars, AGV, MomoDesign TucanoUrbano i co sobie wymarzysz z oryginalnych akcesori
ów Moto Guzzi!

Galeria Kazimierz, klimatyczna, zabytkowa cz
ęść z czerwonej XIX-wiecznej cegły i nasze motocykle w roli gospodarza.