Formuła Ducati Riding Experience w sezonie 2023 rozszerza się o szkolenie DRE Adventure!

DRE Adventure Academy to kurs przeznaczony dla entuzjastów przygód, którzy chcą poznać tajniki jazdy w lekkim terenie, a także w bezpiecznych warunkach szkolić się pod okiem profesjonalnych instruktorów.

DRE Adventure Academy

Tegoroczny cykl szkoleniowy Ducati Riding Experience organizowany przez Zespół Ducati Polska został podzielony na trzy sekcje: Road, Racetrack oraz Adventure. DRE Road Academy odbył się w formule dwuetapowej w maju i w czerwcu. Dla poszukiwaczy mocnych wrażeń przeznaczony jest wrześniowy trening DRE Racetrack Academy na legendarnym torze wyścigowym Misano World Circuit. To jednak nie wszystko, co w tym sezonie przygotowaliśmy dla Ducatisti! Z myślą o posiadaczach modeli Multistrada i DesertX postanowiliśmy zorganizować szkolenie offroadowe w malowniczym regionie Kaszub.

Pierwsze w Polsce szkolenie DRE Adventure Academy, na oficjalnej włoskiej licencji Ducati, odbędzie się w hotelu Kiston na Kaszubach. Jest to nowoczesny obiekt zlokalizowany w przepięknej scenerii, stanowiący doskonałą bazę treningową i wyjazdową na okoliczne, szutrowe drogi z zapierającymi dech w piersiach krajobrazami. Kaszuby to dzika kraina pełna lasów, wzgórz polodowcowych i jezior, która oferuje setki kilometrów tras, doskonałych do rozpoczęcia przygody z offroadem.

Szkolenie poprowadzi zespół doświadczonych instruktorów ADV Academy ze Zbyszkiem Tarnawskim na czele. Uczestnicy podzieleni zostaną na dwie grupy i będą wykonywać ćwiczenia ustalone przez instruktorów, aby lepiej zrozumieć swój motocykl, nauczyć się prawidłowej pozycji oraz techniki jazdy w terenie, a także poznać wskazówki dotyczące dobrego przygotowania do podróży, czy naprawy przebitej opony.

DRE Adventure Academy to kurs dedykowany zarówno dla nowicjuszy, którzy chcą zwiększyć pewność siebie na różnych nawierzchniach, jak również dla doświadczonych jeźdźców, którzy chcą poprawić swoje umiejętności jazdy w terenie. Pierwszy dzień szkolenia będzie polegał na wykonywaniu ćwiczeń na placu i nauce prawidłowej techniki jazdy w terenie, natomiast drugi dzień będzie poświęcony praktycznemu wykorzystaniu zdobytej wiedzy i doskonaleniu umiejętności podczas wycieczki objazdowej po okolicy. Po zakończeniu części szkoleniowej będzie też możliwość testowania wybranych modeli Ducati: DesertX, Multistrada V4 S i Multistrada V4 Rally.

DRE Adventure Academy: poziom 1 z 1
Cel: nauka techniki jazdy w terenie
Termin: 14-16 lipca 2023
Miejsce: Kiston Hotel & SPA, Kistowo 26, 83-320 Sulęczyno
Cena za osobę: 1990 zł za weekend szkoleniowy z noclegami i wyżywieniem

DRE Adventure Academy: zapisz się tutaj.

W cenę 1990 zł wliczone jest szkolenie z profesjonalnymi instruktorami i z zabezpieczeniem medycznym, ubezpieczenie NNW, a także dwa noclegi (w pokoju dwuosobowym z losowo przydzieloną osobą) i wyżywienie (dwa śniadania, dwa obiady i dwie kolacje). Zapraszamy wszystkich właścicieli motocykli Ducati z rodziny Multistrada oraz DesertX, którzy gotowi są na weekend wspaniałej zabawy spędzony w gronie pasjonatów i wspólne zdobywanie cennego doświadczenia.

Wzięcie udziału w DRE Adventure wymaga w pełni sprawnego motocykla Ducati (Multistrada V4, 1260, 1200, Multistrada V2, 950, DesertX) wyposażonego w opony dualowe (np. Pirelli Scorpion Rally STR) i zestaw naprawczy do opon. Ponadto sugerujemy montaż handbarów, gmoli oraz płyty ochronnej pod silnik. Niezbędny będzie również kompletny strój motocyklowy zapewniający bezpieczeństwo (pełen kombinezon z atestowanymi ochraniaczami, twarde buty chroniące kostkę, rękawice motocyklowe oraz kask z homologacją).

Informujemy, że ważne są wyłącznie opłacone zapisy na szkolenie Ducati Riding Experience. Wymagane jest dokonanie płatności (1990 zł brutto za osobę), a paragon lub faktura za uczestnictwo w szkoleniu DRE zostanie przesłana do uczestników mailowo. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność wpłat.

Masz pytania?

Krzysztof Małek
📞 +48 533 315 549
📧 krzysztof.malek@motomio.pl
📌 Zakopiańska 171a, Kraków

Po więcej aktualności zapraszamy na: https://motomio.pl/aktualnosci

#Ducati #DucatiRidingExperience #DRE

Pozostaw komentarz