Ducati Kraków Travel & Meet

Ducati Kraków Travel & Meet

Nie trzeba podkreślać, że nasza rodzina złożona z miłośników włoskich jednośladów jest wyjątkowa. A czy może być coś lepszego niż czas spędzony z rodziną i to w dodatku na realizowaniu wspólnej pasji? Zobaczcie relację z Ducati Kraków Travel & Meet.

W sobotę 8 lipca odbył się zorganizowany przez nas wspólnie z Ducati Polska i PKO Leasing wyjazd networkingowy Ducati Kraków Travel & Meet. To doskonała okazja, dzięki której Ducatisti mieli okazję bliżej się poznać i przekonać, że łączy ich zdecydowanie więcej niż tylko chęć do jazdy na włoskich jednośladach.

Dzień rozpoczęliśmy od spotkania z cyklu „Kawa z Barrym”. Piotr „Barry” Baryła to znana postać w świecie polskiej motoryzacji, a jego kanał na YouTube cieszy się sporą popularnością. Przybyli goście nie tylko mieli możliwość zbić z nim piątkę i uraczyć się aromatyczną kawą oraz świeżo wypiekanymi rogalami z kremem pistacjowym, ale również mogli wymienić się między sobą doświadczeniami.

Następnie po godzinie 12:00 uczestnicy wraz z Barrym wyjechali spod salonu Moto Mio w drogę do Żywca. Nie od dziś wiadomo, że ta okolica słynie z pięknych widoków i wypad nad Jezioro Żywieckie to recepta na idealny weekend. W naszym przypadku główną atrakcją były jednak zakręty, które pokonywaliśmy w drodze na zaporę.

Finalnym celem była Restauracja Delicja w Przyłękowie, która słynie z lokalnej kuchni, która potrafi usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagające podniebienia. W trakcie posiłku rozmawialiśmy o wrażeniach z podróży, a także dzieliliśmy się życiowymi historiami. Spotkanie wieńczył panel networkingowy w czasie którego nie tylko poznaliśmy od kulis pracę Barrego, ale także wszystkich obecnych Ducatisti.

Po powrocie do Krakowa czekała na nas nieoficjalna część wyjazdu, czyli impreza w Forum Przestrzenie.
Dodatkowo każdy uczestnik miał możliwość wypożyczyć pojazd z floty Moto Mio Rental na czas wyjazdu na wyjątkowych warunkach.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za liczny udział oraz dobrą zabawę! W niedalekiej przyszłości widzimy się na kolejnych wydarzeniach dedykowanych naszej wyjątkowej rodzinie Ducatisti.

Zdjęcia: Piotr Krzesaj, Hanna Palka

Po więcej aktualności zapraszamy na: https://motomio.pl/aktualnosci

#MotoMio #DucatiKraków #PKOLeasing

Pozostaw komentarz