Ducati Streetfighter V4 Fighters Attack

Ducati Streetfighter V4 Fighters Attack

Ducati Streetfighter V4 bez wątpienia podkreśla charakter każdego Wojownika. Ducati Polska oraz motoRRaid doskonale zdają sobie z tego sprawę, w związku z czym przygotowali niezapomniany wyjazd dla jego posiadaczy. Już 9 sierpnia organizatorzy zabiorą Was do Hiszpanii, gdzie wraz z przewodnikiem odkryjecie malownicze trasy regionu Walencji, posmakujecie hiszpańskiej kuchni, a także podszlifujecie swoje umiejętności z jazdy na torze w Circuito de Cartagena. Doborowe towarzystwo, wspólna pasja oraz urokliwe miejsce to przepis na udaną wycieczkę motocyklową.

Co więcej, nie musisz martwić się o przewóz motocykla i bagażu w obie strony, gdyż organizatorzy zrobią to za Ciebie. Po Twojej stronie pozostaje wyłącznie zakup biletu lotniczego do Alicante oraz powrotnego, w czym również uzyskasz pomoc w razie potrzeby. Dla tych, którzy nie będą mieli ochoty szkolić się z jazdy na torze, przygotowano alternatywę – zwiedzanie na motocyklu pobliskich atrakcji Kartageny. Grafik jest dosyć napięty, jednak nie zabraknie w nim czasu wolnego, aby móc skorzystać z uroków miejscowych plaż.

Event trwa od 9 do 16 października. Zapisy przyjmowane są do 2 października. W Ducati Streetfighter V4 Fighters Attack można wziąć udział wyłącznie po wcześniejszym wypełnieniu formularza na stronie motoRRaid oraz dokonaniu wpłaty w wysokości 1990€ (cena nie obejmuje kosztu przelotów). Nie zwlekaj, tylko zapisz się i w pełni wykorzystaj potencjał drzemiący w Twoim Streetfighterze!

Więcej informacji na: http://ducatipolska.pl/fighters-attack
Zapisy pod linkiem: https://mrr.bike/trip/fighters-attack

Po więcej aktualności zapraszamy na: https://motomio.pl/aktualnosci/

Pozostaw komentarz