Ducati Unica: program dla tych, którzy chcą mieć jedyny w swoim rodzaju motocykl marzeń

Ducati Unica: program dla tych, którzy chcą mieć jedyny w swoim rodzaju motocykl marzeń

Ducati Unica: program dla tych, którzy chcą mieć jedyny w swoim rodzaju motocykl marzeń
  • Ducati Unica to program personalizacji wykraczający znacznie poza standardowy konfigurator.
  • Bezpośrednia interakcja z projektantami Centro Stile Ducati zapewnia realizację najbardziej kreatywnych marzeń Ducatisti.
  • Szlachetne materiały, ekskluzywne wykończenia, specjalne kolory i akcesoria Ducati Performance ożywiają niepowtarzalne motocykle.

Centro Stile Ducati otwiera swoje podwoje dla Ducatisti i pomaga spełnić marzenia o motocyklach unikalnych na skalę światową. Dzięki nowemu programowi personalizacji Ducati Unica Klienci mogą puścić wodze fantazji wykraczające poza standardowy konfigurator i stworzyć wyjątkowy model wraz z projektantami Ducati.

Ducatisti, którzy dołączą do programu Ducati Unica, będą mogli osobiście odwiedzić atelier Ducati Centro Stile, opisać swoją wizję designerom i podczas okresowych wizyt śledzić postępy prac nad swoim motocyklem marzeń. Przy wsparciu i pełnym zaangażowaniu profesjonalistów i pasjonatów z zespołu Ducati Unica zostanie zarysowany projekt personalizacji z przywiązaniem uwagi do najmniejszego detalu. Szlachetne materiały, dedykowane wykończenia, specjalne kolory i akcesoria Ducati Performance – możliwości są nieograniczone, a modyfikacje zostaną wykonane z kryteriami stylistycznymi, które identyfikują prawdziwe Ducati. Każdy etap powstawania unikatowego motocykla będzie udokumentowany, od pierwszych szkiców po uroczystość odbioru gotowego dzieła.

Ducati V4J

Andrea Ferraresi, dyrektor Centro Stile Ducati, powiedział: „Chcieliśmy dać Ducatisti szansę jeszcze bardziej utożsamić się z własnym motocyklem, czyniąc go bezpośrednim wyrazem indywidualnego stylu. Stworzyliśmy Ducati Unica, ekskluzywny program, który świadczy o doskonałości «Made in Italy». Niezapomnianego procesu personalizacji można doświadczyć w naszym Centro Stile, a moment, w którym Ducatisti wreszcie widzi swój motocykl, jest dla nas bardzo ekscytujący i jest źródłem wielkiej dumy”.

Każdy projekt Ducati Unica przekazywany jest właścicielowi wraz z certyfikatem unikalności, który potwierdza oryginalność i gwarantuje jego niepowtarzalność. Poziom wyjątkowości i obsesyjna dbałość o szczegóły każdego projektu sprawiają, że zespół Ducati Unica może zrealizować wyłącznie ograniczoną liczbę personalizowanych motocykli i tylko te, które uzna za zgodne z wartościami marki.

Kontaktując się z naszym opiekunem marki Ducati, będziesz mógł uzyskać informacje niezbędne do uzyskania dostępu do programu Ducati Unica, który dotyczy gamy Ducati i Ducati Scrambler.

Krzysztof Małek
📞 +48 533 315 549
📧 krzysztof.malek@motomio.pl
📌 Zakopiańska 171a, Kraków

Po więcej aktualności zapraszamy na: https://motomio.pl/aktualnosci/

#Ducati #Custom #DucatiUnica

Pozostaw komentarz