Szkolenie z JC Group w Moto Park Kraków

Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w motocyklowym szkoleniu organizowanym przez MOTO MIO oraz PKO Leasing z udziałem najlepszych instruktorów JC GROUP.

Mamy nadzieję, że szkolenie było dla Was cennym doświadczeniem oraz że zdobyte umiejętności przyczynią się do Waszego bezpieczeństwa na drodze oraz do jeszcze większej radości z jazdy na motocyklu.

Trening został opracowany na bazie znanej i cenionej formuły Ducati Riding Experience. Dzięki temu w szkoleniu mogli wziąć udział zarówno początkujący, jak i doświadczeni motocykliści. Uczestnicy zostali podzieleni na niewielkie grupy, co zapewniło indywidualne podejście względem każdego z osobna.

Mieliśmy przyjemność współpracować z najlepszymi instruktorami w Polsce. JC Group jest organizatorem szkoleń podnoszących bezpieczeństwo jazdy motocyklem oraz szkoleń sportowych. Nie ma znaczenia, czy wsiadasz na motocykl od święta, czy też praktycznie z niego nie schodzisz. Nieważne, czy niemal leżysz na swoim ścigaczu, czy właśnie szykujesz swojego turystyka na wyprawę na drugi koniec Europy.

📸 Daria Kawka, Albert Woźniak/Route 36 Media