Bielizna motocyklowa 

Wysokiej jakości, niezwykle komfortowa i funkcjonalna bielizna motocyklowa, która skutecznie ochroni każdego motocyklistę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W sklepie motomio.pl znajdziesz szeroki asortyment bielizny termoaktywnej najlepszych producentów, jak Alpinestars lub Dainese w różnych rozmiarach i fasonach, co pozwoli łatwo dobrać produkt do Twoich potrzeb.

Proponujemy bieliznę motocyklową, wykonaną z najlepszych materiałów, dzięki której skutecznie zatrzymasz ciepło podczas jesiennych i zimowych przejażdżek swoim jednośladem lub quadem, a w czasie upałów uchronisz się od nadmiernego przegrzania. Specjalna bielizna motocyklowa zwiększy Twój komfort w czasie jazdy i pozwoli skupić się tylko na drodze, zamiast na warunkach atmosferycznych.

Już dziś sprawdź nasz asortyment bielizny motocyklowej.
Jest 15 produktów.

Podkategorie

na stronę
69,00 zł 89,00 zł

sKARPETKI MOTOCYKLOWE ALPINESTARS RACING ROAD  Najwyższej jakości skarpety motocyklowe wykonane z dzianiny COOLMAX®, dzięki którym stopy zawsze będą suche i ciepłe.

ZADZWOŃ
70,00 zł 90,00 zł

ALPINESTARS THERMAL TECH - komfortowe skarpety termoaktywne.

ZADZWOŃ
179,00 zł

DAINESE D-CORE DRY TEE SS BLA/ANTHBielizna termoaktywna

ZADZWOŃ
245,00 zł

DAINESE D-CORE THERMO PANT BLACK/REDBielizna termoaktywna

69,00 zł 89,00 zł

SKARPETKI MOTOCYKLOWE ALPINESTARS TOURING SUMMER.

165,00 zł

DAINESE D-CORE AERO PANT  BL/BLUE oraz TEE skonstruowane bezszwowo dają najwyższy komfort podczas jazdy w ciepłe dni. Specjalna tkanina kompresyjna działa pobudzająco na mięśnie i redukuje efekt zmęczenia. Co więcej po przez najnowszą technologię dzianina odprowadza wilgotność, pot i temperaturę od kierowcy dojąc mu poczucie chłodzenia.

245,00 zł

DAINESE D-CORE AERO TEEKomplet DAINESE D-CORE PANTS oraz TEE skonstruowane bezszwowo dają najwyższy komfort podczas jazdy w ciepłe dni. Specjalna tkanina kompresyjna działa pobudzająco na mięśnie i redukuje efekt zmęczenia. Co więcej po przez najnowszą technologię dzianina odprowadza wilgotność, pot i temperaturę od kierowcy dojąc mu poczucie chłodzenia.

415,00 zł

Komplet DAINESE D-CORE ARMOR PANTS oraz TEE skonstruowane bezszwowo dają najwyższy komfort podczas jazdy w ciepłe dni. Specjalnie wbudowane ochraniacze Pro-Armor Soft na łokciach i barkach dają największe poczucie bezpieczeństwa i super ochronę. Na warstwę ARMOR można założyć kurtkę albo koszulkę typu off-road i cieszyć się z jazdy w ciepłe dni

545,00 zł

Komplet DAINESE D-CORE ARMOR PANTS oraz TEE skonstruowane bezszwowo dają najwyższy komfort podczas jazdy w ciepłe dni. Specjalnie wbudowane ochraniacze Pro-Armor Soft na łokciach i barkach dają największe poczucie bezpieczeństwa i super ochronę. Na warstwę ARMOR można założyć kurtkę albo koszulkę typu off-road i cieszyć się z jazdy w ciepłe dni.

Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów