Vespa to legedarne włoskie skutery o niezwykle stylowej linii nadwozia. Charakterystyczny elegancki design i rozwiązania niespotykane nigdzie indziej, od lat przekonują kolejne pokolenia fanów. 

Primavera Anniversary

Primavera to esencja włoskiej marki Vespa, jest flagowym modelem. W tym roku Primavera obchodzi swoje 50. urodziny i z tej okazji zostały wypuszczone dwa limitowane kolory: niebieski i matowy brązowy z kontrastującymi siedzeniami i detalami. 
Primavera występuje w pojemności 50 i 125 cm3 i została już wyposażona w światła LED, 12 calowe koła oraz pilot do otwierania kanapy. 

Vespa YACHT CLUB

Włosi słyną nie tylko z fantastycznych sportowych samochodów i motocykli, ale również i z bogatej tradycji morskiej. Ich jachty i łodzie to prawdziwe dzieła sztuki, a Vespa nawiązując do tego klimatu stworzyła specjalną wersję skuterów o nazwie Yacht Club, która dostępna jest dla modeli Primavera 50 i 125 oraz GTS 125 i 300. 
Wersja ta charakteryzuje się białym połyskującym lakierem z "żeglarskimi" akcentami w kolorze granatowym, a są to między innymi obręcze kół o specjalnym wzorze, paski na bocznej części nadwozia, wykończenie podestów, a także granatowe siodło. 
Vespa Notte

Kolejny wzór wykończenia nosi nazwę Notte, co oznacza noc. Jak łatwo się domyślić, skuter jest czarny i zawiera w sobie wszystkie odcienie szlachetnej czerni. Cały skuter jest pomalowany na czarny mat, a na jego tle błyszczą inne ciemne elementy - lusterka, uchwyty, obręcze kół oraz osłona tłumika. 
Wersja Notte będzie dostępna dla modelu Sprint 50 i 125 oraz GTS 125 i 300. Spodobała Ci się któraś z powyższych wersji? Nie czekaj i zarezerwuj ją dla siebie! 
Skontaktuj się z nami:
- mail: sklep@motomio.pl
- telefon: 602 155 512
- odwiedź nas w salonie: Galeria Kazimierz ul. Podgórska 34 Kraków, zewnętrzne budynki zabutkowe
Jesteśmy autoryzowanym dealerem skuterów Vespa.