Męskie 

Buty motocyklowe zaraz po kasku, to najważniejszy element ubioru motocyklowego. Na pewno wiesz, że najbardziej podatną na kontuzję częścią ciała są stawy skokowe. Jeśli cenisz sobie swoje zdrowie, powinieneś zaopatrzyć się w dobrej klasy buty na motor. Gdy tylko odwiedzisz Motomio, będziesz takich marek jak Alpinestars, czy Dainese. Są to marki, których nie trzeba przedstawiać żadnemu entuzjaście jazdy na motocyklu. Jeśli oczekujesz najwyższego bezpieczeństwa, najlepszej ochrony swoich stóp i stawów to idealny wybór dla Ciebie.

Już dziś sprawdź nasz sklep, a szybko przekonasz się, że
buty motocyklowe, proponowane przez motomio.pl, to idealne połączenie najwyższej jakości, skutecznej ochrony, niebanalnego stylu i doskonałej ceny. Gwarancją bezpieczeństwa jest fakt, iż Dainese i Alpinestars dostarcza stój motocyklowy zawodnikom najwyższej klasy wyścigowej MotoGP i nie tylko!

Zobacz również: AGV Kraków, Alpinestars Kraków, Dainese Kraków, Gilera Kraków, Moto Guzzi Kraków, MV Augusta Kraków, Piaggio Kraków, Red Bull Kraków

Jest 50 produktów.
na stronę
499,00 zł 585,00 zł

Komfort, ochrona w połączeniu z modnymi kolorami to kluczowe cechy butów STREET Biker AIR.

710,00 zł

Jesli szukasz stylowych, butów miejskich, które zapewnia Ci dobrą ochronę, to model idealny dla Ciebie!

710,00 zł

Jesli szukasz stylowych, butów miejskich, które zapewnia Ci dobrą ochronę, to model idealny dla Ciebie!

1 130,00 zł

Nowy ulepszony model buta TR Course. Po doskonałym poprzednim modelu nowa ulepszona wersja DAINESE COURSE D1 OUT jeszcze bardziej zadowoli użytkowników- but oferujący ochronę na najwyższym poziome do użytku na torze czy na ulicy. Wszystkie ulepszone cechy poprzedniego modelu- termoplastyczna forma sprawdzonego systemu ochrony kostki na zawiasie.

69,00 zł 85,00 zł

Bardzo wygodne japonki Dainese.

549,00 zł 880,00 zł

Dainese Long Range to idealne połączenie komfortu, ochrony i jakości szczególnie w dłuższych trasach.

319,00 zł 460,00 zł

Buty do codziennych wędrówek od Dainese

Pokazuje 1 - 12 z 50 elementów