Kategorie produktów

Filtry Produktów

Przedział Cenowy

 
  

Zabezpieczenia

Wyświetlanie 1–15 z 41 wyników

DUCATI Przydymione Owiewki Boczne Do Modelu Multistrada
DUCATI Korek Wlewu Oleju Do Wielu Modeli By Rizoma Black
DUCATI Korek Wlewu Paliwa Do Modelu XDiavel
DUCATI Czujnik Ciśnienia W Oponach Do Modelu Multistrada
DUCATI Osłona Chłodnicy Do Modelu Panigale
DUCATI Tankpad Do Modelu Panigale/Streetfighter Carbon
DUCATI Pokrywa Zbiorniczka Płynu Hamulcowego Do Modelu XDiavel
DUCATI Tankpad Do Modelu Panigale Transparent
DUCATI Korek Wlewu Oleju Do Modelu XDiavel
DUCATI Tankpad Do Modelu Supersport Carbon
APRILIA Prowadnica Łańcucha Do Modelu Tuareg 660
APRILIA Gmole Do Modelu Tuareg 660 Silver
VESPA Osłona Błotnika Chromowana Do Modelu Primavera
VESPA Orurowanie Chromowane Tył Do Modelu Primavera/Sprint

Zabezpieczenia

Motocykle to wyjątkowe maszyny. Niestety relatywnie łatwo jest je ukraść – wystarczy, że na kilka minut zostawimy pojazd bez odpowiedniej ochrony. Zabezpieczenie motocykla przed złodziejami to bardzo ważny temat. W tej kategorii prezentujemy szereg rozmaitych zabezpieczeń motocyklowych. Dobre zabezpieczenie do motocykla potrafi skutecznie zniechęcić złodzieja przez przywłaszczeniem sobie naszej własności. Poza profesjonalnymi zabezpieczeniami antykradzieżowymi oferujemy również specjalne zabezpieczenia przed skutkami upadku. Asortyment naszego sklepu obejmuje również chromowane orurowanie do skuterów chroniące elementy karoserii przed uszkodzeniami i podkreślające wyjątkowy charakter każdego jednośladu oraz zabezpieczenia do rowerów.

Które zabezpieczenie motocykla przed kradzieżą jest najskuteczniejsze?

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z motocyklami, czy jesteś doświadczonym kierowcą, nie powinieneś lekceważyć zabezpieczeń antykradzieżowych. Swój jednoślad możesz chronić na kilka różnych sposobów. Najprostszą, a zarazem najskuteczniejszą metodą zabezpieczenia motocykla przed kradzieżą jest zablokowanie ruchu maszyny, co w wielu przypadkach wystarczy, aby przestępna zrezygnował z dalszego działania. Oferujemy najskuteczniejsze zabezpieczenia do motocykli na rynku w bardzo atrakcyjnych cenach. W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje zabezpieczeń motocyklowych, po to, abyś mógł wybrać produkt, którego faktycznie potrzebujesz.

Jak zabezpieczyć motocykl przed upadkiem?

W roli ochraniacza motocykla podczas wywrotek znakomicie sprawdzą się gmole (ang. crashbar), czyli specjalna rama wykonana z rury giętej lub spawanej, którą stosuje się do osłony elementów jednośladu jako zabezpieczenie motocykla przed upadkiem. Ten rodzaj asekuracji przyda się także podczas przypadkowych uderzeń o silnik w trakcie jazdy w terenie. Ponadto gmole powinny chronić nogi motocyklisty lub przynajmniej odciążyć je w trakcie wywrotki. Gmole uznawane są za jeden z najefektywniejszych sposobów ochrony motocykla przez upadkiem. Te proste, a zarazem niezwykle użyteczne akcesoria zabezpieczają też konstrukcję samego silnika poprzez ochronę elementów wychodzących poza obrys pojazdu. Tego typu zabezpieczenia motocyklowe bardzo często są chromowane lub mają ciekawe wzory, dzięki czemu stają się wręcz ozdobą. Walory estetyczne gmoli doceniają zwłaszcza fani cruiserów lub chopperów. Montaż takich zabezpieczeń coraz częściej jest traktowany w tych maszynach jako element tuningu optycznego.

Jak zamontować zabezpieczenie motocykla przed upadkiem?

Montaż gmoli w większości przypadków nie wymaga żadnych przeróbek konstrukcyjnych. Do mocowania tych elementów wykorzystywane są wyłącznie śruby i uchwyty, które należy wkręcić w istniejące otwory w ramie motocykla. Ten rodzaj zabezpieczenia do motocykla montujemy symetrycznie, zakładając je parami w kilku punktach konstrukcyjnych jednośladu. Szczegółowe informacje na temat montażu znajdują się na opakowaniu i w instrukcji.