Kufry 

Przewożenie motocyklem ładunku, nawet małego, może być dużym problemem. Na szczęście kłopot ten rozwiązują bardzo praktyczne kufry do motorów, które przymocowywane są stabilnie do maszyny. Dzięki kufrom z oferty sklepu motomio.pl, transport ładunku stanie się nie tylko łatwy, ale przede wszystkim bezpieczny.

Proponujemy kufry motocyklowe o różnych rozmiarach, kształtach i wzorach, co sprawia, że dobierzesz z łatwością odpowiedni produkt do Twoich potrzeb. Wybierając kufer do motocykla, weź pod uwagę, jak duży ładunek będziesz przewoził i dobierz do tego odpowiednie mocowanie, ponieważ zapewnienie kufrowi dużej stabilności, zwiększy Twoje bezpieczeństwo podczas jazdy i zagwarantuje, że przewożony ładunek nie zostanie uszkodzony. Wybierając kufer, możesz także zwrócić uwagę na jego design i kolor tak, żeby jak najlepiej dopasować go do stylistyki Twojego motocyklu.

Zobacz również: AVG Kraków, Alpinestars Kraków, Dainese Kraków, Gilera Kraków, Moto Guzzi Kraków, MV Augusta Kraków, Piaggio Kraków, Red Bull Kraków

Jest 6 produktów.
239,00 zł 299,00 zł

Stelaż kufra Piaggio Fly - Givi SR104

99,00 zł 179,00 zł

TORBA T505 WEWNĘTRZNA DO KUFRA firmy GIVI.

169,00 zł

KAPPA STELAŻ KUFRA CENTRALNEGO. Pasuje do APRILIA SCARABEO 125-200 (11-)

499,00 zł 650,00 zł

TANK BAG DUCATI + MOCOWANIE

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów