BANER SUBSTRONA PODKARPACIE

Istniejemy dla Was

Nasz sklep motocyklowy w Krakowie to raj dla każdego fana jednośladów o powierzchni 1000 m². W sprzedaży posiadamy takie włoskie marki motocykli i skuterów jak: Ducati, Aprilia, Benelli, Moto Guzzi, Vespa, Piaggio czy Niu. Na miejscu prowadzimy także autoryzowany serwis. Ponadto dajemy możliwość wyposażenia się w niezbędną odzież motocyklową oraz akcesoria takich producentów jak AGV, Dainese, Falco, Red Bull, Shima czy Shoei.

Jesteśmy salonem motocyklowym o wyjątkowym włoskim klimacie. Tworząc najciekawszą ofertę na rynku oraz zapewniając profesjonalną obsługę dążymy do naszego najważniejszego celu, czyli powiększania rodziny miłośników jednośladów.

W każdym aspekcie naszej działalności prym wiedzie pasja. To właśnie dzięki niej możemy dostarczyć Wam niezapomnianych wrażeń, w tym jedynego w swoim rodzaju poczucia wolności, jakie daje jazda na jednośladzie.

Aby zamówić motocykl, nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy, że do nas zadzwonisz bądź napiszesz maila. Pomożemy Ci w doborze jednośladu, a następnie dostarczymy Twój pojazd prosto pod drzwi na terenie całego Podkarpacia. Dostawę door to door oferujemy także w przypadku przeglądów gwarancyjnych oraz akcji serwisowych.

Zależy nam na tym, aby każdy, podobnie jak my, mógł zakochać się we włoskich markach motoryzacyjnych. To piękno, które jest absolutnie ponadczasowe!

Moto Mio Podkarpacie
Imię i nazwisko
Imię i nazwisko
Imię
Nazwisko