Moto Guzzi V85 TT

V85 TT to nowa przygoda!

Obudź w sobie chęć podróżowania!

Motocykl, który przełamuje wszelkie schematy na rynku turystycznych enduro. Moto-Guzzi V85 TT na nowo odkrywa zapomniany dziś klimat rajdów enduro z lat 80. Ta najczystsza, epicka forma podróżowania, stanowi jednocześnie punkt odniesienia, z którego czerpie klasyczny styl. Model ten został zaprojektowany tak, aby dawać radość nie tylko z codziennej jazdy, ale również z najdalszych podróży po bezdrożach. Klasyczna forma, styl, urok i emocje jakie generuje V85 TT, pozwolą ci odkryć każdy horyzont motocyklowej przygody. Moto Guzzi V85 TT – właśnie teraz prosto z tradycji Moto Guzzi zaczyna się nowa przygoda.

W interpretacji Moto Guzzi najczystsza i najbardziej oryginalna koncepcja podróży to taka, w której człowiek i jego motocykl funkcjonują w doskonałej symbiozie. To właśnie dzięki jedności człowieka z maszyną dochodzi do odkrywania nowych miejsc, doświadczania unikalnych doznań. Nowy V85 TT dedykowany jest motocyklistom, którzy obierając cel na mapie dotrądo niego bez względu na to czy i kiedy skończy się asfalt…

Zestaw elektroniki pokładowej, zaprojektowany dla nowego V85 TT, ma pomóc w osiągnięciu głównego założenia, czyli dostarczania maksymalnej przyjemności z jazdy w każdych warunkach drogowych. Z tego powodu zrezygnowano ze zbyt skomplikowanych i w gruncie rzeczy niepotrzebnych systemów, pozostawiając te, które w znacznym stopniu wpływają na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Moto Guzzi V85 TT oferuje trzy tryby jazdy, sterujące działaniem elektronicznej przepustnicy: Road, Rain i Off-road. Każdy z nich dostosowuje działanie map zapłonu, ABS-u i kontroli trakcji MGCT.

Obudź w sobie chęć podróżowania z nowym Moto Guzzi V85TT!

Charakter poszczególnych trybów jazdy:

– Tryb Road: płynne, efektywne oddawanie mocy na suchej, utwardzonej nawierzchni. Średni poziom zadziałania MGCT, ABS aktywny na obu kanałach. Natychmiastowa reakcja na dodanie gazu.

– Tryb Rain: idealny w sytuacjach obniżonej przyczepności, znacząco zwiększa bezpieczeństwo kierowcy. Szybko reagująca kontrola trakcji MGCT, ABS aktywny na obu kołach, dużo delikatniejsza reakcja na gaz.

– Tryb Off-road: przygotowany do jazdy po szutrach i bezdrożach. Najniższy poziom zadziałania MGCT, ABS tylko na przednim kole (z możliwością całkowitego wyłączenia), delikatniejsza reakcja na gaz z mocniejszym hamowaniem silnikiem.

Nowa rama z rur stalowych wykorzystuje silnik jako element nośny usztywniającykonstrukcję. Takie rozwiązanie zapewnia precyzję prowadzenia na drodze asfaltowej, a podczas jazdy terenowej daje odpowiednią sztywność i pełną kontrolę nad pojazdem. Sercem V85 TT jestcałkowicie przeprojektowana, poprzecznie ustawiona jednostka V2 90° o pojemności 850 cm3. Efektem zmian jest uzyskanie maksymalnej mocy 80 KM z wysokim momentem dostępnym już w niskim zakresie obrotów wału korbowego. Silnik jest dzięki temu niezwykle elastyczny i zapewnia dynamiczne przyśpieszenie. Niezależnie od tego jaki masz pomysł na przygodę, nowy Moto Guzzi V85 TT sprawi, że na pewno będzie on niezapomniany. 

Dostępne malowania:

Giallo Sahara
Rosso Kalahari
Blu Atlante
Grigio Atacama
Rosso Vulcano