DUCATI SCRAMBLER CAFE RACER 2018

52 900,00 zł brutto

Nowy


Ducati Scrambler Café Racer, to interpretacja Scrmblera na temat najbardziej rewolucyjnego rodzaju motocykla w dziejach motoryzacji.

Porównaj

CENA REGULARNA : 52 900 

CENA MOTOCYKLA 2017 : 46 900 ZŁDucati Scrambler Café Racer, to interpretacja Scrmblera na temat najbardziej rewolucyjnego rodzaju motocykla w dziejach motoryzacji. To kolejny, idealny przykład na styl który umożliwia ekspresję i wyrażenie siebie. Nasz czarny "kofiak" w scramblerowym stylu przeniesie motoryzacyjne lata 60'te do dzisiejszego "Land Of Joy".


Typowy kształt zbiornika paliwa Scramblera został połączony z zupełnie nowym siedzeniem z nakładką na część dla pasażera. Kierowniza i lusterka to bezpośrednie nawiązanie do uliczno-wyścigowego stylu lat 60'tych. Za tymi elementami idzie czarny tłumik Termignoni, mała owiewka i pole numerowe po obu stronach Café Racer'a. Wisienką na torcie są złote, aluminiowe koła obute w sportowe opony Pirelli Diablo Rosso. Styl Café Racer to bezpośrednie nawiązanie do buntowników, któzy rozpoczęli rewolucję na scenie motocyklowej w latach 60'tych, to interpretacja stylu, dzieła angielskich Rockersów, stylu kultowego po dzień dzisiejszy.

-------------------------------------------------------------------------------------------


Odwiedź nasz salon, wyjedź swoim nowym DUCATI, a wrażenia będą niezapomniane.

Galeria Kazimierz, klimatyczna, zabytkowa część z XIX wiecznej cegły i nasze motocykle w roli gospodarza.

CHCESZ ZYSKAĆ WIĘCEJ PRZY ZAKUPIE SWOJEGO MOTOCYKLA?

Zadzwoń lub napisz do nas, a uzyskasz pełną informacje na temat aktualnych promocji w Naszym Salonie Motocyklowym Moto Mio Galeria Kazimierz

ZOSTAW SWÓJ MOTOCYKL W ROZLICZENIU
Przyjedź swoim motocyklem, zostaw go w rozliczeniu i wyjedź nowym, wymarzonym Ducati. Na miejscu Twój motocykl zostanie wyceniony i szybko dokonamy niezbędnych formalności.

UBEZPIECZ SWÓJ MOTOCYKL NA DOGODNYCH WARUNKACH
Współpracujemy z firmą ubezpieczeniową, która oferuje najbardziej korzystne warunki ubezpieczenia Twojego wymarzonego motocykla. Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci szczegółowych informacji.

DOSTARCZYMY TWÓJ MOTOCYKL DO KAŻDEJ MIEJSCOWOŚCI NA MAPIE POLSKI
Nie możesz osobiście odebrać swojego motocykla? Nie ma problemu! Specjalnie dla Ciebie, nasz kurier dostarczy Ci Twoją własność w wybrane przez Ciebie miejsce. 

USŁUGI SERWISOWE
W momencie kupna idealnego motocykla, jest on w pełni przygotowany do pierwszej jazdy! Po zakupie motocykl przechodzi szczegółowy serwis, który gwarantuje Ci bezpieczeństwo użytkowania motocykla.

Pojemność 803 ccm3
Silnik L-Twin, Desmodromiczny rozrząd, 2 zawory na cylinder, chłodzony powietrzem
Moc55 kW (75 KM) @ 8,250 obr/min 68 Nm @ 5,750 obr/min
Hamulec przódPływająca tarcza 330 mm, 4-tłoczkowy zacisk Monobloc Brembo, ABS
Hamulec tyłTarcza 245 mm, zacisk Brembo, ABS
Ilość cylindrów2
Wysokość siedziska805 mm (obniżane, akcesoryjne 770 mm)
Rozmiar kółPirelli Diablo Rosso II 120/70 ZR17 Pirelli Diablo Rosso II 180/55 ZR17
ChłodzeniePowietrzem
Pojemność zbiornika paliwa13.5 l
Masa motocyklaWaga "sucha" 172 kg Waga "mokra" 188 kg
Średnie spalanie4,5 l

Produkty powiązane