Motomufki i koce 

Miłośnicy motocykli i skuterów już dawno wydłużyli znacznie sezon jazdy na jednośladach o miesiące, które tradycyjnie były przeznaczone na garażowanie maszyn. Duży w tym udział ma nie tylko coraz łagodniejszy klimat, ale również coraz lepsza ochrona motocyklistów przed niskimi temperaturami.

W sklepie motomio.pl oferujemy bardzo praktyczne i ciepłe motomufki oraz koce, które idealnie sprawdzą się w czasie jazdy na różnych modelach motocykli. Znajdziesz u nas bardzo wygodne i skutecznie chroniące przed chłodem motomufki, wykonane z najlepszych materiałów neoprenowych. Motomufki montuje się na kierownicy, umieszczając w nich manetkę i klamkę hamulca. To sprawia, że możesz skutecznie chronić swoje ręce przed niską temperaturą, a jednocześnie swobodnie operować gazem i hamulcem.

Proponujemy również bardzo praktyczne koce, idealne w czasie niesprzyjającej pogody. Produkty tego typu nie tylko skutecznie chronią nogi przed deszczem i wiatrem, ale również osłonią część Twojego torsu.

Zobacz również: AVG Kraków, Alpinestars Kraków, Dainese Kraków, Gilera Kraków, Moto Guzzi Kraków, MV Augusta Kraków, Piaggio Kraków, Red Bull Kraków

Jest 21 produktów.
na stronę
239,00 zł

Mufki neoprenowe do kierownicy z ciężarkami

219,00 zł

Mufki do kierownicy bez ciężarków

355,00 zł

Płaszcz przeciwdeszczowy damski Prabella

199,00 zł

Oddychający i wodoodporny pokrowiec na mały skuter - 150 x 90 x 105 cm

75,00 zł

Pokrowiec wodoodporny na siedzenie o wymiarach 155 x 110 cm

399,00 zł 499,00 zł

Dwustronny motokoc uniwersalny, przeznaczony do skuterów z płaskimi platformami pod stopy.

355,00 zł

Płaszcz przeciwdeszczowy damski Parabella

ZADZWOŃ
75,00 zł

Pokrowiec wodoodporny na siedzenie o wymiarach 110x70 cm

Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów