Z początkiem roku skorzystaj z niepowtarzalnej okazji na zakup wymarzonego motocykla w korzystnej cenie. W naszym salonie od ręki dostępne są wybrane motocykle Ducati 2022.

Eksploracja. Zabawa. Wydajność. Tożsamość tego motocykla nie pozostawia wątpliwości – samo spojrzenie na niego wprowadza w atmosferę wyścigów Dakar.

Wyrusz w niezwykłą podróż z nową Multistradą V2 S, idealnym motocyklem do doświadczania przyjemności podróżowania każdego dnia. Dzięki doskonałej ergonomii, niskiej wadze, a także dwucylindrowemu silnikowi Testastretta, gwarantuje zwinną, intuicyjną i błogą jazdę.

Nowa Multistrada V4 S jest jeszcze wydajniejsza i jeszcze łatwiejsza w prowadzeniu, wytrzymalsza, a jednocześnie lżejsza, bardziej wszechstronna i wygodna. Na wyposażeniu znajduje się najnowocześniejsza elektronika w branży motocyklowej.

Esencja Ducati w najlżejszej i najbardziej kompaktowej formie. Przepis na Monstera pozostał niezmieniony od 1993 roku – sportowy silnik, ale idealny do jazdy po drogach, a także rama pochodząca z superbike. Wszystko, czego potrzebujesz do dobrej zabawy każdego dnia.

Rodzina Streetfighter V4 ewoluuje wraz z rozwojem gamy Panigale V4. Charakteryzuje się nową konfiguracją podwozia oraz pakietem najnowszej generacji elektroniki, aby pozostać na szczycie segmentu z niezrównanym poziomem wyposażenia.

Esencjonalny design podkreśla świetne osiągi oraz przypomina klasyczne linie superbike’ów Ducati. To potężna, 155-konna maszyna, ale jednocześnie bardzo kompaktowa i łatwa w prowadzeniu.

Wraz z wersją Ducati 2022, projekt Panigale V4 wykonuje najbardziej znaczący krok ewolucyjny od czasu premiery modelu. Rodzina Panigale opiera się na ciągłej wymianie informacji i technologii pomiędzy światem wyścigów i motocyklami produkowanymi seryjnie, a wraz z najnowszą wersją kontynuuje swoją ewolucję rok po roku, podobnie jak prototypy Ducati Corse.

Ducati ma w segmencie cruiserów swój własny i niepowtarzalny styl. Oferuje przy tym design, technologię i osiągi, jakich oczekuje się od rasowego motocykla z Bolonii. Wersja S wyróżnia się m.in. unikalnym wzorem felg.

SuperSport 950 S z nowym designem inspirowanym Panigale V4, łączy ekstremalnie sportowy charakter z zaawansowaną elektroniką i użytecznością na co dzień, dzięki czemu każda przejażdżka będzie przygodą Twojego życia.

Model Hypermotard 950 RVE płynie na fali sukcesu wersji koncepcyjnej Hypermotard 950 Concept, która zaprezentowana została w 2019 roku na prestiżowym pokazie Concours d’Elegance Villa d’Este.

Wszystkie motocykle standardowo objęte są czteroletnią gwarancją bez limitu kilometrów 4Ever Ducati.

Krzysztof Małek
Tel.: +48 533 315 549
E-mail: krzysztof.malek@motomio.pl
Zakopiańska 171a, Kraków

#Ducati #Ducati2022