100-lecie Moto Guzzi

Sto lat wspaniałych motocykli, oszałamiających zwycięstw, nieustraszonych przygód i niesamowitych osobowości, które stoją za legendarną marką Orła z Mandello.

SPECJALNE EDYCJE V85 TT, V7 ORAZ V9

Z tej okazji Moto Guzzi wyprodukuje limitowaną serię swoich modeli V7, V9 i V85 TT w specjalnym malowaniu „Centenario” dostępnym tylko w 2021 roku.

Styl, który przeszedł do historii
Niezwykła i ekskluzywna kolorystyka nawiązuje do wspaniałej
i wyjątkowej historii Moto Guzzi. Malowanie „Centenario” czerpie inspirację z legendarnych motocykli z przeszłości. Takich jak niezwykły
i ambitny „Otto Cilindri” z 1955 roku. Został opracowany do rywalizacji w klasie 500 Mistrzostw Świata, wprawiając w zdumienie cały motocyklowy świat.

Kolory legendy
Aby uczcić 100-lecie Moto Guzzi, modele na 2021 rok będą oferowały ekskluzywną kolorystykę inspirowaną dziedzictwem firmy. W szczególności jej „Otto Cylindri” z 1955 roku, niezwykłym motocyklem stworzonym do rywalizacji w klasie World Championship 500. 

Ten kamień milowy w historii motocykli ma elegancką kolorystykę w swej czysto wyścigowej istocie, łączącą satynowany metal zbiornika paliwa z zielenią owiewki i skórą siedzenia. Kolory, które charakteryzowały także 350 Bialbero, jeden z najbardziej zwycięskich motocykli w historii, niepokonany w klasie 350 w wyścigach motocyklowych World Championship GP, z niesamowitym rekordem 9 kolejnych tytułów mistrza świata (5 kierowców i 4 producentów) w latach 1953-1957.

Na skrzydłach Orła
Zielony był także kolorem „noszonym” przez Normale, pierwszy model Moto Guzzi, i od tamtej pory jest prawdopodobnie uważany za najbardziej charakterystyczny odcień motocykli spod znaku „Lecącego Orła”.
W obecnych modelach na stulecie firmy został on zaadoptowany do współczesnych trendów zachowując autentyczność i solidność. Dopełnieniem nadwozia jest siedzisko obite naturalną skórą, co jest świadectwem legendarnej dewizy „Made in Italy” z jej przywiązaniem do szczegółów. Pozostałymi cechami szczególnymi dla wersji „Centenario” są specjalne, rocznicowe logo i złote wykończenie słynnego orła.

MODELE

V7

Pół wieku niesamowitych emocji
V7 nigdy nie boi się pisać historii na nowo, nawet po ponad 50 latach, odkąd zaistniał na scenie. Ta szanowana na całym świecie ikona włoskiego motocykla może i zmienia szatę na bardziej uroczystą, ale charakter i osobowość, które uczyniły z niej tak ponadczasowe arcydzieło, pozostają nietknięte.

Poznaj pozostałą gamę modeli Moto Guzzi V7

V9

Po prostu wspaniały
V9 zawsze szczycił się zapierającym dech w piersiach stylem. Jednak jubileuszowa edycja wprowadza nowe szczegóły, które przenoszą go na inny pozio piękna i estetyki. Odnowiony silnik i nadwozie zwiastują niesamowite emocje i przyjemność z jazdy na każdym zakręcie drogi.

Poznaj pozostałą gamę modeli Moto Guzzi V9

V85 TT

Marzenie na dwóch kołach
Naprawdę nie ma lepszego sposobu na opisanie V85 TT i V85 TT Travel, pierwszych na świecie klasycznych enduro z silnikiem zgodnym z normą Euro 5.

Specjalna edycja z okazji stulecia pozwoli poczuć ducha prawdziwego Guzzisti każdemu kto będzie miał to szczęście, by zasiąść za jego kierownicą.

Poznaj pozostałą gamę modeli Moto Guzzi V85TT

Od 0 do 100
Data 15 marca 1921 r. była przełomowa w świecie motocykli, gdyż zapoczątkowała pozornie skandaliczny pomysł, który okazał się genialnie wizjonerski. Było to stworzenie Moto Guzzi, niezwykłego motocykla, który wyprzedzał resztę świata o lata świetlne, jeśli chodzi o produkcję motocykli. Jednak nie tylko osiągi wyróżniały Moto Guzzi. Był to również uderzający, elegancki kolor i jego wspaniała forma, inspirowana legendami motocyklowej historii. Teraz, sto lat później, koncepcja motocyklowego stylu życia Moto Guzzi jest tak samo fascynująca i uwielbiana jak przez cały ostatni wiek.

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu:

Wydarzenie

Pozostaw komentarz