Aprilia Tuareg 660: najlepsze z obu światów!

Aprilia Tuareg 660: najlepsze z obu światów!

W branży, w której często idzie się na kompromisy Tuareg 660 wyznacza nowy kurs, oferując wzorcowe osiągi w każdych warunkach. To prawdziwy motocykl o przygodowym charakterze.
Na tym polega magia platformy Aprilia 660 — lekka, inteligentna, kompletna i niezwykle skuteczna.
Tuareg został zaprojektowany, aby zapewnić maksymalną kontrolę na asfalcie i w terenie, niezależnie od tego, czy siedzisz czy stoisz.

Aprilia Tuareg 660: najlepsze z obu światów!

Brud, kurz, woda i natura – potrzebujesz czegoś innego do zabawy? Tak: nowego Tuareg 660.
W końcu nadszedł czas, aby zobaczyć go w akcji na świeżym powietrzu. W swoim naturalnym środowisku Tuareg może pokazać Ci, co potrafi, i wreszcie możesz wrócić do prawdziwej zabawy!

Technologicznie zaawansowany, esencjonalny, dynamiczny i dumny włoski Tuareg 660 nie przyjmuje poprzeczki ustawionej przez innych. On popycha Cię do podejmowania nowych wyzwań i znajdowania idealnej podróży, nawet tam, gdzie nie ma przyczepności.

Motocykle Aprilia z serii 660 już zmieniły postrzeganie ruchu drogowego, a teraz Tuareg zrobi to samo w przypadku jazdy w terenie.

Tuareg 660 łączy w sobie wszystkie wyjątkowe cechy, które sprawiły, że RS 660 i Tuono 660 odniosły tak wielki sukces i oferuje je – w oryginalny sposób – każdemu kierowcy, który marzy o nowej, bardziej ekscytującej i sportowej formie przygód.

Rzędowa jednostka Tuarega zapewnia maksymalną moc 80 KM, maksymalny moment obrotowy 70 Nm i znacznie lepszą krzywą niskiego/średniego zakresu. Miska olejowa zmniejsza pionową powierzchnię, zapewniając prześwit ponad 240 mm i wysokość siedziska na poziomie 860 mm.

Bogate wyposażenie i minimalna waga

Z masą zaledwie 187 kg, Tuareg 660 wyznacza punkt odniesienia dla swojego sektora pod względem lekkości. Inżynierowie okroili każdy możliwy gram, ale wyposażyli Tuarega we wszystkie niezbędne do przygody elementy, począwszy od obfitego 18-litrowego zbiornika paliwa.
Mniejsza waga = więcej zabawy, zawsze!

Tuareg 660 jest wierny tradycji podwozia z Noale – synonimem doskonałości – dzięki nowej stalowej ramie rurowej połączonej z aluminiowymi wspornikami i połączonej z silnikiem w sześciu punktach. Rozstaw osi to nieco ponad 1500 mm i wraz ze starannym rozłożeniem i scentralizowaniem masy tworzą idealne połączenie.

Widelec 43 mm z przodu i progresywne zawieszenie monoshock z tyłu o skokach 240 mm zapewniają przyczepność w terenie i więcej zabawy wszędzie tam, gdzie inni muszą odpuścić.

Cztery tryby jazdy, z których dwa można dostosować (jeden dedykowany do jazdy terenowej). ABS można wyłączyć na obu kołach lub tylko z tyłu. System APRC wraz z kontrolą trakcji, tempomatem, mapami silnika i hamowaniem silnikiem. Wszystko dostępne za pośrednictwem dobrze widocznego 5-calowego ekranu TFT.

Dziś pojęcie przygody zaginęło i teraz do nas należy wymyślenie go na nowo, stworzenie tego magicznego uczucia.
Niezależnie od tego, czy Twoim placem zabaw są pustynne wydmy, alpejskie szlaki czy miejska dżungla, wszystko czego potrzebujesz to kluczyk do nowego Tuarega 660, aby rozpocząć fantastyczną podróż.

Wybierz dodatki z szerokiej gamy akcesoriów dla Tuareg 660, zaprojektowanych w celu poprawy wydajnościkomfortu funkcjonalności.
Kufry boczne, dodatkowe światła i centralna podpórka to tylko kilka elementów, które pozwalają spersonalizować Twój motocykl i przenieść przyjemność z jazdy na inny poziom”.

Aprilia opracowała linię wysokiej jakości odzieży specjalnie do przygód turystycznych i terenowych. Kolekcja kasków, spodni, kurtek, rękawiczek, a nawet t-shirtów została zaprojektowana nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, ale także o niepowtarzalnym stylu.

Magdalena Danikiewicz
📞 +48 509 463 728
📧 m.danikiewicz@motomio.pl
📌 Zakopiańska 171a, Kraków

Zapisy dostępne na: https://testride.pl/pl/jazda-probna/tuareg-660

Po więcej aktualności zapraszamy na: https://motomio.pl/aktualnosci/

#Aprilia #ApriliaTuareg660

Pozostaw komentarz