LionLOG – nowoczesny system monitoringu GPS

Lionlog – nowoczesny system monitoringu GPS

Lionlog - nowoczesny system monitoringu GPS

LionLOG to stosunkowo młoda firma pełna pasjonatów motoryzacyjnych podróży. Co więcej, lubią kolekcjonować wspomnienia i wracać do nich, aby odczuć nieco nostalgii. W związku z tym narodził się pomysł, aby w jakiś sposób usprawnić ten proces.

Jak sama marka mówi o sobie:

„Jesteśmy ludźmi ciekawymi świata, tego wielkiego, ale także tego tuż za rogiem. Uwielbiamy wycieczki do ciekawych miejsc, przejażdżki po naszych okolicach i dalekie wyprawy, czasami za góry i morza, ale zawsze lubimy poznawać nowe tereny.

Kolekcjonujemy nasze przygody, zachwyty i trudy tych podróży. Pamięć jest jednak ulotna, po latach tak wiele wspaniałych wspomnień zaciera się, znika i ulega zapomnieniu”.

Dlatego właśnie powstał LionLOG – miejsce, dzięki któremu można kolekcjonować wspomnienia ze swoich wypraw, a także dzielić się nimi z innymi. Wszystko za pomocą jednego kliknięcia.

W systemie można udostępnić chociażby zdjęcia, filmy, opisy miejsc i tras, mapy, a nawet statystyki. To jednak nie wszystko. Jest on w stanie również monitorować nasz pojazd, aby móc chronić go przed kradzieżą. Wszystko za sprawą lokalizacji on-line pozycji, w jakiej znajduje się pojazd.

Podstawowe funkcje system monitoringu GPS dla pojazdów turystycznych by LionLOG:

Panel użytkownika – dostęp do panelu użytkownika jest możliwy na komputerze oraz urządzeniach mobilnych. Użytkownik w momencie aktywacji usługi otrzymuje login oraz hasło do swojego konta. Użytkownik na swoim koncie może mieć więcej niż jeden pojazd.

Monitoring pojazdu w czasie rzeczywistym – użytkownik może sprawdzić położenie swojego pojazdu. Ponadto otrzymuje informację, czy pojazd stoi zaparkowany, czy jest w ruchu.

Dane statystyczne – użytkownik otrzymuje pełną informację o aktywności pojazdu, w tym m.in. liczbę przejechanych kilometrów, czas przejazdów, liczbę aktywnych dni, średnią prędkość itd. System dodatkowo pokazuje dane pogodowe trasy.

Historia wykonanych tras – system bez limitu pamięci przechowuje wszystkie trasy wykonane przez pojazd użytkownika. Trasy w systemie podzielone są na lata/miesiące/dni, co ułatwia użytkownikowi sprawdzenie historii pojazdu.

Funkcja uzbrojenia pojazdu – użytkownik w panelu może ubroić pojazd. W przypadku gdy pojazd opuści strefę uzbrojenia użytkownik otrzyma alert SMS oraz e-mail. Uzbrojenie pojazdu jest możliwe również na urządzeniach mobilnych.

Funkcja udostępnienia lokalizacji – w panelu użytkownik może wskazać osobę/adres mailowy, której w określonym przez siebie zakresie czasowym udostępnia lokalizację pojazdu. System wysyła wskazanym odbiorcom link do mapy z aktualną pozycją pojazdu. System działa na mapach Google, link jest aktywny zgodnie ze wskazaniem.

Elektroniczny pamiętnik wypraw – system pozwala tworzyć i przechowywać prezentacje z wypraw. Wystarczy, że w systemie użytkownik zaznaczy daną trasę, doda zdjęcia, opisy, filmy a system sam wygeneruje prezentację z takiej wyprawy. Każda wyprawa jest zapisana jako osobna strona WWW, którą użytkownik w prosty sposób może udostępnić. Wyprawy są zapisywane i przechowywane w panelu użytkownika. Dodatkowo, użytkownik może daną wyprawę oznaczyć jako publiczną. Wówczas wyprawa jest dostępna na stronie www.sladylwa.pl

Wsparcie helpdesk – do dyspozycji użytkowników systemu przygotowaliśmy wsparcie helpdesk oraz szybki i prosty proces zakupu. Z przyjemnością pomożemy w montażu urządzenia oraz wprowadzenia do systemu. Interface systemu został tak zaprojektowany, aby był przyjemny oraz intuicyjny dla użytkownika.

Cena usługi na 3 lata (36 miesięcy) wynosi 1900 PLN. W cenie znajdują się:

– dostęp do panelu użytkownika LionLOG;

– dedykowane do pojazdu urządzenie z gwarancją na cały okres usługi;

– aktywacja;

– alerty SMS, e-mail, telefon;

– doradztwo i organizacja w zakresie montażu w Twojej okolicy;

– help-line 24/7;

– roaming w EU.

Usługa do nabycia w naszym salonie. W montażu pomoże oczywiście nasz wyspecjalizowany serwis 🙂

Salon Główny Zakopiańska
📞 +48 12 655 45 65
📧 sklep@motomio.pl

Strona producenta LionLOG: https://lionlog.com/

Po więcej aktualności zapraszamy na: https://motomio.pl/aktualnosci/

#lionlog #monitoringgps #adventure

Pozostaw komentarz