Doświadczaj przyjemności podróżowania z Multistradą V2 S w nowym malowaniu Thrilling Black & Street Gray

Każda podróż stanie się niezapomniana dzięki Multistrada V2 S, która pozwoli Ci wejść do świata motocykli turystycznych Ducati. Model ten jest niezwykle przyjemny w codziennym użytkowaniu dzięki wyśmienitej ergonomii, przyjaznemu silnikowi, a także bogatemu wyposażeniu standardowemu.

Na rok 2024 gama kolorów Multistrady V2 S została zaktualizowana o nowe malowanie o nazwie Thrilling
Black & Street Grey
. Nowa kolorystyka dołącza do klasycznego malowania Ducati Red i wzmacnia sportowego ducha modelu, która przeplata elegancję Street Grey z energią czerwieni GP19. Dopełnieniem wyglądu są czerwone obręcze kół i nowe oznaczenie graficzne nazwy modelu.

Ważną cechą Multistrady V2 S jest jej ergonomia, której inżynierowie poświęcili szczególną uwagę. Siedzisko na wysokości 830 mm zdecydowanie ułatwia kontakt stóp z nawierzchnią, a podnóżki zapewniają odpowiednią ilość miejsca nawet dla wyższych motocyklistów. Komfort kierowcy i pasażera został zmaksymalizowany, aby codziennie użytkowanie i dalekie wyjazdy były całkowicie wyjątkowym doświadczeniem.

Niezależnie od tego, czy są to długie dystanse, czy krótkie codzienne wycieczki, dwucylindrowy silnik Ducati Testastretta 11° o pojemności 937 cm3 zawsze gwarantuje przyjemność z jazdy. Jednostka napędowa jest zgodna z normą emisji spalin Euro 5 i generuje maksymalną moc 113 KM przy 9000 obr./min.

Wysokiej klasy elektronika uzupełnia konfigurację Multistrady V2 S. Pakiet obejmuje ABS Cornering, Vehicle Hold Control (VHC), Ducati Traction Control i system Ducati Brake Light, który w przypadku nagłego hamowania automatycznie aktywuje tylne światło, aby jeszcze wyraźniej zasygnalizować nagłą zmianę prędkości. Warto wspomnieć, że Multistrada V2 S jest również standardowo wyposażona w tempomat, Ducati Quick Shift Up & Down (DQS) oraz 5-calowy kolorowy ekran TFT. W modelach V2 i V2 S dostępne są również 4 tryby jazdy (Sport, Touring, Urban i Enduro). Technologia zmieniająca charakterystykę pracy silnika w zależności od warunków po raz pierwszy pojawiła się w Multistradzie w 2010 roku.

Oprócz modeli V2 i V2 S, rodzina Multistrady obejmuje także modele V4, V4 S, V4 Pikes Peak i najnowszą
wersję V4 Rally. Rok 2023 jest szczególny dla całej gamy, gdyż model ten obchodzi swoje 20-te urodziny. Od pierwszego modelu w 2003 roku, ponad 100 000 egzemplarzy wyjechało z Borgo Panigale, aby towarzyszyć podróżnikom w ich ekscytujących przygodach na całym świecie.

4Ever Ducati to 4-letnia, fabryczna gwarancja bez limitu kilometrów, która obejmuje wszystkie modele z rodziny Multistrada.

Multistrada V2 S jest oferowana w wersji o mocy 35 kW dla posiadaczy prawa jazdy A2. Kolorystykę Thrilling Black & Street Grey można zamawiać już w naszym salonie Ducati Kraków.

Krzysztof Małek
📞 +48 533 315 549
📧 krzysztof.malek@motomio.pl
📌 Zakopiańska 171a, Kraków

Po więcej aktualności zapraszamy na: https://motomio.pl/aktualnosci

Ducati #MultistradaV2S #YourEverydayWonder

Pozostaw komentarz