Nowa generacja e-skuterów do miejskiej mobilności: przedstawiamy Piaggio 1

Nowa generacja e-skuterów do miejskiej mobilności: przedstawiamy Piaggio 1

Już jest! PIAGGIO 1 w Polsce!

PRZEDSTAWIAMY NOWĄ GENERACJĘ E-SKUTERÓW DO MIEJSKIEJ MOBILNOŚCI: JAKOŚĆ, TECHNOLOGIA, NIEZAWODNOŚĆ ORAZ BEZPIECZEŃSTWO PO RAZ PIERWSZY W JEDNYM, ESENCJONALNYM, ŁATWYM I LEKKIM SKUTERZE ELEKTRYCZNYM

Grupa Piaggio po raz kolejny demonstruje technologię najwyższej klasy, prezentując sprytne pojazdy do transportu miejskiego. Oto nowy Piaggio 1 – jednoślad, który rewolucjonizuje ideę e-skuterów.

Nowa generacja e-skuterów do miejskiej mobilności: przedstawiamy Piaggio 1

Piaggio 1 łączy najcenniejsze cechy najnowocześniejszych skuterów elektrycznych – zwrotność, niską masę, łatwość w miejskim przemieszczaniu się, minimalizm, praktyczność – wraz z wysoką jakością i niezawodnością skuterów Piaggio.

Oryginalny design skutera Piaggio 1 podkreśla minimalizm dyktowany przez elektryczną mobilność miejską, wraz z połączeniem wyjątkowego stylu, a także wysokiej jakości materiałów i idealnego spasowania, które charakteryzują skutery Piaggio. Na pokładzie 1-ki znajdziemy; światła LED, ekran LCD 5,5 cala, bezkluczykowy system Piaggio, dwa tryby jazdy (ECO i Sport) oraz wiele więcej.

Dostępne są trzy wersja Piaggio 1, z dwoma typami baterii:

Piaggio 1

Prędkość do 45 km/h, zasięg do 55 km w trybie ECO*, do 48 km w SPORT (zgodnie z WMTC)

Piaggio 1+

Prędkość do 45 km/h, zasięg do 100 km w trybie ECO*, do 68 km w SPORT (zgodnie z WMTC)

Piaggio 1 Active

Prędkość do 60 km/h, zasięg do 85 km w trybie ECO*, do 66 km w SPORT (zgodnie z WMTC)

Wersje 1 oraz 1+ wyposażone są w silnik elektryczny generujący 1,2 kW mocy ciągłej, natomiast moc ciągła w wersji 1 Active to 2 kW. Są to wartości zapewniające osiągi porównywalne z tradycyjnymi skuterami klasy 50 ccm, a które połączone zostały z natychmiastową mocą dostępną z miejsca – co jest typowe dla silników elektrycznych, a co gwarantuje nieustającą dynamikę i przyjemność w miejskich podróżach.

Za sprawą swojej niskiej masy (85 kg z baterią w wersji 1), nowoczesnej baterii litowo-jonowej oraz za sprawą efektywnego systemu odzyskiwania energii kinetycznej (KERS, który ładuje baterię podczas hamowania), wszystkie wersje Piaggio 1 zapewniają ponadprzeciętny zasięg, nawet 100 kilometrów w odmianie 1+.

W każdej wersji baterię można wyjąć w kilka sekund, odpinając przewód łączący ją ze skuterem. Bateria posiada rączkę, dzięki czemu można ją łatwo przenieść i bezproblemowo naładować w domu, w biurze, lub gdziekolwiek chcesz pojechać. Piaggio 1 jest jedynym e-skuterem w swojej kategorii, który oferuje poważną przestrzeń bagażową: w schowku pod kanapą zmieści się pełny kask JET.

Wersja 1 wyposażona jest w baterię o pojemności 1,4 kWh, ważącą 10 kg. Z kolei wersje 1+ oraz 1 Active posiadają baterię o większej pojemności 2,3 kWh, o wadze 15 kg.

Ładowanie nie może być łatwiejsze. Bateria litowo-jonowa, zupełnie jak w dzisiejszych smartfonach, nie wymaga specjalnej obsługi. Aby ją naładować, wystarczy podłączyć do ładowarki, która znajduje się w zestawie z pojazdem.

Nowa generacja e-skuterów do miejskiej mobilności: przedstawiamy Piaggio 1
Nowa generacja e-skuterów do miejskiej mobilności: przedstawiamy Piaggio 1

Ceny:

Piaggio 1 = 11 900 zł

Piaggio 1+ = cena niepotwierdzona

Piaggio 1 Active = 14 900 zł


Magdalena Danikiewicz
📞 +48 509 463 728
📧 m.danikiewicz@motomio.pl
📌 Zakopiańska 171a, Kraków

Już dziś można się również zapisać na jazdę testową: https://testride.pl/pl/jazda-probna/piaggio-1

Po więcej aktualności zapraszamy na: https://motomio.pl/aktualnosci/

#Piaggio #Piaggio1

Pozostaw komentarz