REV’IT RĘKAWICE JEREZ 3

Rękawice Rev'it Jerez 3

SPERSONALIZOWANE Rękawice Rev’it Jerez 3 PERFORMANCE

Poczuj, co czuł Danilo Petrucci pod palcami, gdy wygrał MotoGP w Mugello, co czuł Álvaro Bautista, wygrywając kilkanaście wyścigów WorldSBK w swoim debiutanckim roku i co czuli liczni zwycięzcy wyścigów w innych mistrzostwach świata. Wypróbuj rękawice Jerez 3 na sobie!

Rękawice Rev’it Jerez 3 są to rękawice, które przeszły intensywny rozwój, zanim zostały przetestowane do granic możliwości. To rękawice, które zostały wypróbowane i przetestowane w wypadkach z dużą prędkością
i niską prędkością i praktycznie we wszystkim, co MotoGP i WorldSBK wymaga od zawodników. Jerez 3 pozwolił wielu kierowcom wyjść bez szwanku na rękach po paskudnym wypadku, dzięki rękawiczkom.

Chociaż może to być tylko rękawiczka, upewniliśmy się, że cała ochrona jest zgodna z anatomią dłoni; zapewniając właściwe odczucie, którego potrzebujesz, aż do opuszków palców. Jest to tak naturalne, jak to tylko możliwe, pozwalając Ci jeździć – lub ścigać się – bez rozpraszania uwagi.

Rękawice Rev'it Jerez 3

Rękawice Jerez 3 wyposażono w protektory TRYONIC na nadgarstku oraz slider na małym palcu, co daje to rewelacyjną ochronę przed uderzeniem. Bezpieczeństwo zwiększone dzięki dwóm sliderom z twardą skorupą TPU umieszczonym z lewej i prawej strony rękawicy tak- osłonia kości nadgarstka. Dodatkowo przegubowa konstrukcja rękawicy zwiększa mobilność.

Ochrona
Rękawice wykonane z wyjątkowo mocnej i wysoce odpornej na ścieranie skóry. Rękawica wewnątrz wykonana jest ze skóry kangura ze strategicznie umieszczoną kozią skórą Pittards WR100X. Ta pierwsza zapewnia elastyczność i wytrzymałość. Druga natomiast zapewnia przyczepność na manetce, która jest niezbędna, aby zawsze mieć kontrolę nad prędkością.
Górna część dłoni wykonana jest ze skóry bydlęcej klasy A, w której są wszystkie ochraniacze.
Cała rękawica Jerez 3 wykonana jest z przędzy PWR – niezwykle mocnej nici. Nić ta trzyma każdą część rękawicy razem w razie nieszczęśliwego wypadku.

Jest to tak naturalne, jak to tylko możliwe, umożliwiając jazdę – lub ściganie się – bez rozpraszania uwagi.

~ Álvaro Bautista

Dzięki szerokiej gamie kolorów do wyboru, rękawice Jerez 3 pozwalają albo dopasować rękawiczki do stroju, albo wyróżnić się wybierając kontrastowy kolor.

Rękawice Rev'it Jerez 3
Rękawice Rev'it Jerez 3

Rękawice Rev’it Jerez 3 mają swoją cenę, ale dostajesz to za co płacisz. Nie znajdziesz lepszej rękawicy od Rev’it.