Moto Guzzi V7 Stone Special Edition: more thrills, always V7.

Moto Guzzi kontynuuje ewolucję modelu V7 pod względem designu i osiągów dzięki V7 Stone Special Edition: modelu o żywiołowym charakterze, który celebruje legendarną historię sportu.

V7 Stone Special Edition powstał, aby pokazać najbardziej bezkompromisowe cechy Moto Guzzi. Jego mocną osobowość  podkreślają tłumiki Arrow, lusterka w stylu Café Racer oraz czerwone sprężyny amortyzatorów i zupełnie nowe czarne malowanie. Krótko mówiąc, wyraz pasji do motocykli z Mandello.

Typowe matowe kolory zostały tutaj zastąpione specjalnym błyszczącym malowaniem Shining Black, z grafiką z czerwonymi detalami na zbiorniku. Sportowy wygląd wzmocniony został również przez pomalowane na czerwono sprężyny amortyzatorów i kontrastujące czerwone przeszycia siodła, dedykowane temu wyjątkowemu modelowi. Dedykowana tabliczka na mocowaniu kierownicy podkreśla wyjątkowość tej wersji. 

V7 Stone Special Edition

Lusterka typu „bar end” dodają charakteru lini Moto Guzzi V7 Stone Special Edition. Inne wyróżniające go detale to korek wlewu paliwa z anodyzowanego na czarno aluminium, pokrywy zawarów w nowym grafitowym kolorze oraz osłony przepustnicy z anodyzowanego na czarno aluminium.

Bezkompromisowy, agresywny charakter V7 Stone Special Edition jest dodatkowo podkreślony przez układ wydechowy Arrow z końcówkami oznaczonymi logo Moto Guzzi.  Wzrost mocy z 48 do 49 kW (66,5 KM) przy 6700 obr./min. i maksymalnego momentu obrotowego z 73 do 75 Nm przy 4900 obr./min. wpłyneły na poprawę osiągów tej specjalnej wersji V7.

Magdalena Danikiewicz
📞 +48 509 463 728
📧 m.danikiewicz@motomio.pl
📌 Zakopiańska 171a, Kraków

Po więcej aktualności zapraszamy na: https://motomio.pl/aktualnosci/

#motoguzzi #motoguzziv7 #v7stonespecialedition #motoguzziv7stone

Pozostaw komentarz