Ochraniacze 

W sklepie motomio.pl oferujemy niezwykle szeroki asortyment ochraniaczy, które mogą skutecznie ustrzec przed poważnymi urazami podczas jazdy na motocyklu lub quadzie. Przywiązujemy szczególną wagę do kwestii bezpieczeństwa, dlatego proponujemy ochraniacze na motocykl tylko najwyższej jakości, gruntownie sprawdzone i przetestowane, wyprodukowane przez renomowanych producentów.

Znajdziesz u nas takie produkty, jak ochraniacz na kręgosłup – doskonałe rozwiązanie, żeby uchronić się od ewentualnego poważnego urazu na drodze lub torze. Nie powinieneś zapominać również o takich elementach stroju, jak ochraniacz na łokcie – w Motomio wybierzesz najlepsze dla siebie modele. Ponadto proponujemy także wygodne, ale skuteczne ochraniacze na ręce oraz wiele innych produktów, które zwiększą Twoje bezpieczeństwo podczas jazdy i pozwolą spokojnie cieszyć się pasją podróżowania jednośladem. Zobacz również: AVG Kraków, Alpinestars Kraków, Dainese Kraków, Gilera Kraków, Moto Guzzi Kraków, MV Augusta Kraków, Piaggio Kraków, Red Bull Kraków

Jest 26 produktów.
na stronę
99,00 zł

TUCANO URBANO OCHRANIACZE D30 NA RAMIONA (TYP1)

270,00 zł

Protektor DAINESE WAVE D1 G to świetny sposób, aby wprowadzić kurtkę Dainese na jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa.

270,00 zł

Protektor DAINESE WAVE D1 G to świetny sposób, aby wprowadzić kurtkę Dainese na jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa.

229,00 zł

Ochraniacz klatki piersiowej Dainese DOUBLE CHEST

99,00 zł

Tucano Urbano ochraniacze na łokcie D3O

195,00 zł

Tucano Urbano ochraniacz D3O na plecy

335,00 zł

Ochraniacze bioder i kości ogonowej

215,00 zł

Nisko-profilowe ochraniacze kolan i piszczeli. Bardzo miękka wyściółka i wytrzymały plastik dają poczucie komfortu i najwyższy poziom bezpieczeństwa.

99,00 zł 135,00 zł

Ochraniacz przeznaczony do używania ze spodniami typu jeans

75,00 zł

Ochraniacz bioder przeznaczony do używania ze spodniami typu jeans

245,00 zł

DAINESE KNEE V E1Nisko-profilowe ochraniacze kolan i piszczeli. Bardzo miękka wyściółka i wytrzymały plastik dają poczucie komfortu i najwyższy poziom bezpieczeństwa.

ZADZWOŃ
229,00 zł

Nowa generacja w strukturze ochraniaczy motocyklowych. Najwyższy poziom wentylacji i największy możliwy zakres ruchów przy zachowaniu doskonałej ochrony ochraniacza! Zaprojektowany przez zespół inżynierów Dainese i wykonany z miękkiej strukturalnej gumy układającej się do struktury zawodnika. 

ZADZWOŃ
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów