ALPINESTARS GP PLUS R BLACK

1 299,00 zł brutto

-550,00 zł

1 849,00 zł brutto

Nowy

ALPINESTARS GP PLUS R - skórzana kurtka sportowo-turystyczna.

Ostatnie egzemplarze!

Porównaj

PROMOCJA!
Cena regularna: 1849zł

ALPINESTARS GP PLUS R - skórzana kurtka sportowo-turystyczna.

GP PLUS R jest bardziej usportowioną wersją GP PLUS. To zupełnie nowa konstrukcja, która wizualnie prezentuje się jeszcze bardziej dynamicznie i sportowo. Dedykowana do jazdy na motocyklach naked i sportowo-turystycznych. Dzięki specjalnej panelowej konstrukcji pleców oraz elastycznym panelom wewnątrz rękawów kurtka idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika. Wyposażona jest w wyjmowane ochraniacze łokci i barków z certyfikatem CE i miękkie ochraniacze pleców i klatki piersiowej, natomiast twarde ochraniacze tego typu z certyfikatem CE dostępne są jako dodatkowe akcesoria. 

Główne cechy:
- wykonana ze skóry licowej najwyższej jakości o grubości 1,3 mm 

- szwy odporne na przecieranie
- wyjmowane ochraniacze łokci i barków z certyfikatem CE wykonane z formowanej wtryskiwanej pianki o dwóch gęstościach w celu zapewniania jak najlepszej ochrony 
- system mocowania Snap przygotowany do montowania ochraniacza kręgosłupa BIONIC RACE PROTECTOR z certyfikatem CE, zapewniającego najwyższy poziom ochrony 
- miękkie ochraniacze klatki piersiowej (możliwość montażu twardych ochraniaczy klatki piersiowej BIONIC CHEST GUARD dostępnych jako dodatkowe akcesoria) 
- zewnętrzne wzmocnienia na łokciach i ramionach 
- elastyczne strefy zapewniające dobre dopasowanie 
- zamek do połączenia ze spodniami ALPINESTARS

Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Alpinestars. Wsystkie produkty są oryginalne i pochodzą prosto od producenta z Włoch.

PłećMężczyzna

Produkty powiązane