OKULARY UGLYFISH FORCE MBL.SM

139,00 zł brutto

001741

Nowy

Okulary Ugly Fish Force MBL.SM

Porównaj

Soczewki polaryzacyjne blokują w 100% szkodliwe promieniowanie UV, eliminują wszelkiego rodzaju dokuczliwe błyski, blaski, zapobiegają mrużeniu oczu - dzięki czemu zapewniają komfort podczas przebywania na zewnątrz - na słońcu, blisko wody, śniegu lub podczas jazdy. Soczewki polaryzacyjne blokują światło padające z różnych kątów, wzmacniają kolory, wyostrzają obraz i nie powodują zmęczenia oczu.

Oprawki TR-90 i polwęglanowe soczewki to doskonałe połączenie by chronić Twoje oczy podczas jazdy.

Nie tylko dobrze wyglądają, ale też spełniają surowe europejskie normy bezpieczeństwa.

Oprawki TR-90 są odporne na uderzenia, zarysowania, wyginanie, działanie temperatur i promeni UV. Są niezwykle wytrzymałe.

Soczewki poliwęglanowe stworzone są z najlżejszego i najmocniejszego materiału wykorzystywanego do produkcji soczewek. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że nie rozbijają się podczas uderzenia z lecącym obiektem nawet przy dyżej prędkości lub przy upadku nawet czy nawet kolizji.

Pocieszający jest również fakt, że nie rozbijają się na drobne kawałeczki i nie uszkodzą wzroku lub twarzy. Z tą świadomością możemy się delektować jazdą i skupić na drodze.

Soczewki Ugly Fish nie powodują zniekształceń obrazu. Zapewniają ostrą i czystą widoczność tam, gdzie to jest naprawdę istotne.

 

Kiedy już kupisz nowiutką parę okularów, zastanawiasz się jakie je teraz będziesz przechowywać, tak? Dlatego właśnie każde* opakowanie okularów Ugly Fish zawiera:

  •          zapinane etui
  •          woreczek z mikrofibry
  •          opakowanie kartonowe
  •          gwarancję

 

Woreczek z mikrofibry pełni również funkcję ściereczki do czyszczenia soczewek, a całość doskonale wygląda jeżeli chcesz komuś podarować wyjątkowy prezent.

Produkty powiązane