PIAGGIO Medley S 125 ABS Start/Stop

13 500,00 zł brutto

-2 000,00 zł

15 500,00 zł brutto

Nowy


Nowoczesny i elegancki model Medley 125 jest wyposażony w czterosuwowy silnik Piaggio o pojemności 125 ccm, który zapewnia płynne przyspieszenie, znakomite osiągi i niezawodność.

Ostatnie egzemplarze!

Porównaj

MotoMio, autoryzowany dealer Piaggio zaprasza Cię w świat skuterów jakiego jeszcze nie znasz.

W naszej ofercie możesz znaleźć skuter Piaggio Medley S 125

WYPRZEDAŻ ROCZNIKA 2017, REGULARNA CENA 15500ZŁ, TERAZ TYLKO 13500ZŁ

Wersja S wyróżnia sie sportową linią, kołami w kolorze tytanowym, ciemnymi wstawkami oraz kontrastowym przeszyciem kanapy.

Stylowy, lekki, łatwy w prowadzeniu i przyjazny dla środowiska – Nowy Medley został skonstruowany właściwie od nowa. Przy okazji tej premiery debiutuje także nowa generacja silników Piaggio i-get o zmniejszonym spalaniu i wspaniałych osiągach. A także systemowi Start/Stop.


Piaggio Medley powstał w zgodzie z wartościami, które były inspiracją dla stworzenia jego pierwotnej wersji. W celu poprawy bezpieczeństwa wykorzystuje szereg nowinek technologicznych, jak np. układ hamulcowy z systemem ABS, który jest standardem w tym modelu.


Nowe silniki, nowa ergonomia, nowe aktywne systemy bezpieczeństwa i nowa elegancka linia nadwozia w połączeniu z dużymi kołami nadają temu kompaktowemu skuterowi dynamikę pojazdów wyższej klasy.


Elegancja, ergonomia i maksimum funkcjonalności
 

Piaggio Piaggio Medley, jako ikona włoskiego stylu, udało mu się wyprzedzić inne pojazdy w segmencie, gdzie piękno często traci na znaczeniu na rzecz walorów praktycznych. Marce Piaggio udało się połączyć funkcjonalność z elegancją.

Nowy Medley imponuje jakością i solidnością, a jednocześnie jest bardziej dynamiczny, większy i bardziej komfortowy niż inne skutery na rynku. Szczególna uwaga została poświęcona ergonomii pojazdu. Dzięki przeniesieniu akumulatora w inne miejsce, przestrzeń schowka w osłonie na nogi została praktycznie znacznie powiększona. Schowek został wyposażony w gniazdo USB umożliwiające ładowanie smartfona. Przestrzeń ładunkowa pod schowkiem jest dodatkowym atutem w tej klasie. Jest wprost ogromna.

Centralna część pojazdu jest teraz bardziej komfortowa, a dzięki rozkładanym podnóżkom jazda stała się przyjemniejsza zarówno dla kierowcy, jak i pasażera.
 

Dla Ciebie i dla Twojego wymarzonego skutera mamy produkty takiej jak: Dainese, Alpinestars, AGV, MomoDesign, Bell Helmets, Tucano Urbano i co sobie wymarzysz.

Galeria Kazimierz, klimatyczna, zabytkowa część z XIX wiecznej cegły i nasze motocykle w roli gospodarza.

Możesz zakupić naszę pojazdy na Fakturę VAT 23%

Najdogodniejsze formy finansowania i wszystko na miejscu:
- kredyt
- leasing
- atrakcyjne pakiety ubezpieczeń
- serwis gwarancyjny
- transport na terenie całej Polski

Zapraszamy do MotoMio Concept Store

Waga 138
Silnik czterosuwowy
Moc 12,2KM
Ilość cylindrów 1
Pojemność zbiornika paliwa 7L
Pojemność 125cm3
Długość 1920mm
Szerokość 700mm
Rozstaw osi 1396mm

Produkty powiązane