SHOEI

Interesują Cię akcesoria motocyklowe najwyższej jakości? Szukasz odpowiedniego dla siebie kasku na motocykl, który zapewni komfort podczas jazdy i maksimum bezpieczeństwa? Moto Mio ma w swojej ofercie wszystko, czego potrzebujesz. Szczególnej uwadze polecamy produkty Shoei, które wśród motocyklistów na całym świecie cieszą się ogromnym uznaniem. Koniecznie sprawdź, co proponujemy w tym zakresie – jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiemy i doradzimy rozwiązanie, które sprosta indywidualnym wymogom.

Co warto wiedzieć o firmie Shoei?

Shoei to japoński producent kasków motocyklowych i akcesoriów do nich. Kaski Shoei zaliczane są do jednych z najbezpieczniejszych na świecie. Nie bez powodu zatem cieszą się tak dużą popularnością wśród motocyklistów. Firma Shoei pochodzi z Tokio – działalność rozpoczęła w latach 50-tych ubiegłego wieku. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, żeby wspomnieć m.in. o wprowadzeniu na rynek motoryzacyjny pierwszego kasku wykonanego z lekkiego włókna węglowego czy kasku, w którym do wykonania wizjera wykorzystana została również po raz pierwszy technologia wtryskowa. Przedsiębiorstwo ma wiele przedstawicielstw w różnych krajach – w tym Shoei Polska. Moto Mio jest autoryzowanym dealerem tej marki, stąd pewność, że robiąc zakupy u nas, zyskujesz pewność co do oryginalności produktów.

Co czyni kaski Shoei wyjątkowymi?

Jak można przeczytać na oficjalnej polskiej stronie marki Shoei czy na stronie Shoei Helmet, priorytetem dla japońskiego producenta jest sprostanie kryteriom, jakie powinien spełniać kask zakładany przez motocyklistę. W opinii firmy kluczowe znaczenie mają bezpieczeństwo i komfort bez względu na warunki, w jakich kask jest używany. Każdy kask motocyklowy Shoei to idealne połączenie nowoczesnego designu i innowacyjnej myśli technicznej. Nad projektami kasków pracują wybitni specjaliści, dla których praca w branży motoryzacyjnej jest prawdziwą pasją. Zamiłowanie do precyzji widać doskonale w poszczególnych elementach kasków zachwycających wykończeniem najdrobniejszych detali.

Jak wybrać odpowiedni kask na motocykl?

Wybór kasku motocyklowego nie jest prostą sprawą, dlatego w tej kwestii warto skorzystać z profesjonalnych rad udzielanych przez doradców Moto Mio. Kask integralny, szczękowy czy  kask otwarty – Shoei produkuje wszystkie rodzaje kasków motocyklowych. Znajdziesz je zarówno w naszym sklepie online, jak w i salonach stacjonarnych w Krakowie. Kask musi być idealnie dopasowany pod względem rozmiaru – podczas nakładania na głowę powinien stawiać delikatny opór, niemniej nie może być ani za ciasny, ani za luźny. O wygodzie użytkowania decydują też i inne przesłanki, np. możliwość zamontowania interkomu, dobra wentylacja czy zintegrowana blenda przeciwsłoneczna. Na jakości kasku nie opłaca się oszczędzać, ponieważ bezpieczeństwo podczas jazdy jest bezcenne.

Kaski Shoei znajdujące się w ofercie Moto Mio dostępne są na atrakcyjnych warunkach. Przy zakupach online masz gwarancję darmowej i szybkiej dostawy oraz 14 dni na darmowy zwrot i 100 dni na wymianę!

Wyświetlanie 1–15 z 72 wyników