Kup dowolny model Piaggio – MP3 lub Beverly – i tankuj za darmo nawet przez 2000 km!

Przyjęło się mówić, że skutery to jednoślady miejskie i czysto użytkowe. Niniejszą publikacją nie tylko nie zamierzamy z tym twierdzeniem dyskutować, ale wręcz je potwierdzić! Piaggio swoimi pojazdami dawno już udowadnia, że każdy pragmatyk musi wręcz zainteresować się jedno-, czy trzyśladami tego producenta. Teraz takie zainteresowanie opłaci się jeszcze bardziej, bo można zyskać kartę paliwową na tankowanie na stacjach BP, która pozwoli na przejechanie ponad 2000 km zupełnie za darmo. Zainteresowani?

Pojazdy Piaggio – idealne dla kierowców aut
Jeżeli na co dzień poruszasz się autem, skutery sprawią, że odkryjesz dynamikę, wygodę i łatwość przemieszczania się po mieście, a korki przestaną wywierać tak negatywny wpływ na twoją psychikę. Przypomnijmy, że do kierowania skuterem klasy 125, lub którymś z mocniejszych (nawet 40 KM) trzykołowych pojazdów MP3, wystarczy posiadanie prawa jazdy kat. B od ponad trzech lat. Nic więcej…

Zatem jakie przewagi nad samochodami posiadają skutery? Oczywiste jest to, że wszędzie dojeżdżasz nimi szybciej niż autem, a parkujesz, nawet w płatnych strefach parkowania, nie płacąc ani złotówki i nie tracąc cennego czasu i jeszcze cenniejszych nerwów na szukanie wolnego miejsca. Do tego każdy przejechany kilometr to, przy obecnych cenach paliw, nie lada oszczędność. Na przykład trzykołowe Piaggio MP3 300, według danych producenta, potrzebuje 3,2 litra benzyny na sto kilometrów. Przeciętny samochód potrafi spalić 7, 8 a nawet 9 i więcej litrów, aby przejechać ten sam dystans. To daje ogromną oszczędność, minimum kilkudziesięciu złotych na każdych 100 kilometrach.

Skutery Piaggio to również coś dla motocyklistów
Jeżeli jesteś motocyklistą i uważasz, że przesiadka na skuter nic ci nie da, to znaczy, że nie rozważałeś nigdy na poważnie zalet i przewag, jakie nad motocyklem ma skuter. Weźmy jako przykład Piaggio Beverly 300. Lekki, zgrabny i dynamiczny pojazd miejski, dysponujący mocą niemal 26 KM i bezstopniowym przekazaniem napędu CVT. Zapomnij o wachlowaniu biegami, operowaniu sprzęgłem, niepowtarzalnych startach spod świateł – to wygoda. Niskie spalanie, w okolicach 3 litrów na 100 km, czyli coś, o czym twój motocykl może tylko pomarzyć – to oszczędność. Dodatkowo ochrona przed wiatrem i innymi czynnikami atmosferycznymi, jaką zapewnia ci wysoka szyba i osłony na nogi – to ergonomia. Nie zapominajmy również o pojemnym schowku pod siedzeniem, w którym zmieścisz zakupy, rzeczy podręczne czy cokolwiek, co potrzebujesz przewieźć – to niezwykłe udogodnienie i praktyczność. Dodatkowo skuter Piaggio to lekki, łatwy w obsłudze, niewielki pojazd, którym manewrowanie między samochodami w korku jest dziecinnie proste. Prawda, że to kuszące?

Kup Piaggio i jeźdź za darmo!
Właśnie wjeżdżamy w sezon jednośladowy, pogoda staje się coraz znośniejsza i jest to najlepszy moment na zakup skutera. Podczas gdy inni producenci zwlekają z promocjami, zostawiając je na mniej atrakcyjny sprzedażowo czas, my postanowiliśmy nie czekać i już teraz do każdego pojazdu rodziny MP3 i rodziny Beverly dodajemy kartę paliwową stacji BP o wartości 500 zł! Przy założeniu średniej ceny paliwa w Polsce, oraz deklarowanego przez producenta jego zużycia, pozwoli ona na przejechanie ponad 2 000 km zupełnie bezkosztowo*.

Nie czekaj, nie zwlekaj, jeźdź za darmo już od dziś!

* dane dla modelu Piaggio MP3 300

Magdalena Danikiewicz
📞 +48 509 463 728
📧 m.danikiewicz@motomio.pl
📌 Zakopiańska 171a, Kraków

Po więcej aktualności zapraszamy na: https://motomio.pl/aktualnosci/

#Piaggio #PiaggioMP3 #PiaggioBeverly

Pozostaw komentarz