Aprilia SXR 50 NOWOŚĆ!

Wskakuj i przygotuj się, by zwojować miasto!

Aprilia SXR 50 to pierwszy miejski skuter z małym silnikiem, który może pochwalić się komfortem, niskim zużyciem paliwa i ostrym charakterem Aprilii. Dzięki wyjątkowej zwinności jest to idealny model dla młodych, początkujących pasjonatów. Dynamiczna i niezwykle funkcjonalna, Aprilia SXR 50 jest przeznaczona do eksplorowania miasta i wywierania niezapomnianego wrażenia.

Zaledwie kilka minut jazdy SXR 50 wystarczy, aby odkryć jego niesamowity poziom komfortu. Odnowiona ergonomia, oszerne siodełko, pojemny schowek – to tylko kilka z dobrze zaprojektowanych funkcji. To nie byle jaki skuter, to nowa jakość w segmencie miejskich, małolitrażowych jednośladów.

Podwozie

Siedząc na SXR 50, wiesz, że czeka Cię praktyczna i wygodna jazda, zwłaszcza, że masz do dyspozycji wygodne siodełko o długości aż 850mm umieszczone na wysokości 775mm. Przestrzeń pod siedzeniem to aż 20 litrów, dzięki czemu zapakujesz kask, torbę czy inne drobiazgi, a w ich szukaniu wieczorem pomoże praktyczna lampka.

Zaawansowany technologicznie wyświetlacz

Zaawansowany wyświetlacz LCD jest niezwykle intuicyjny, dzięki czemu można z łatwością sprawdzić prędkość, poziom paliwa, temperaturę powietrza i silnika, wskaźniki awarii i wiele innych przydatnych danych. Jest nawet wyposażony w port USB, dzięki czemu możesz ładować np. swojego smartfona, gdy jesteś w drodze.

Full LED

SXR wyposażony jest w najlepszy pakiet oświetleniowy w kategorii 50 cm3, zapewniający doskonałą widoczność, szczególnie w nocy. Przedni panel zawiera dwie diody LED do jazdy dziennej. Światła drogowe i mijania zapewniają większą wydajność i trwałość, a charakterystyczne i bardzo skuteczne tylne światło zapewnia, że zawsze będziesz zauważony w ruchu ulicznym.

Rama

Rama składa się z solidnej, kołyskowej konstrukcji wykonanej z rur stalowych i elementów z formowanej blachy. Uczucie całkowitej kontroli nad skuterem i poziom stabilności jazdy porównać można jedynie do tego spotykanego w pojazdach z wyższych kategorii.

Detale

Nowy SXR 50 charakteryzuje się poziomem jakości i dbałością o szczegóły, którymi nie może pochwalić się żaden inny skuter w kategorii 50 cc. Efektowny przedni błotnik, błyszczący szary wydech i 12-calowe aluminiowe obręcze kół z pięcioma szprychami to jego charakterystyczne cechy.

Silnik 50cc i-GET

SXR 50 jest napędzany czterosuwowym silnikiem i-GET o maksymalnym momencie obrotowym 3,3 Nm przy 6250 obr./min. i mocą maksymalną 2,4 kW przy 7000 obr./ min. To bardzo cichy, wydajny oraz ekonomiczny skuter, który pokochasz od pierwszej jazdy.