Aprilia Tuono 660 + Voucher na akcesoria o wartości 1000 zł!

Tuono 660 to jedna z najnowszych propozycji marki Aprilia. To mocny „naked”, który zmienia sposób w jaki patrzymy na ten segment motocykli. Pół-owiewka, która chroni przed wiatrem, moc 95 KM, bardzo niska waga oraz poręczność
i zwinność stawiają go na szycie pożądania w kategorii motocykli o średniej pojemności. Ostatnie testy prasowe pokazały, że jest to bardzo uniwersalny, niezwykle kompaktowy oraz przede wszystkim mocny sprzęt o niezwykłym brzmieniu!

Z racji tego, że jest to motocykl, jakiego jeszcze w tej kategorii nie było, warto zapisać się na jazdę testową i samemu wypróbować jego możliwości, a także zakochać się w jego włoskim stylu. Zwłaszcza teraz, gdy kupując Tuono 660 otrzymasz Voucher na 1000 zł do wykorzystania na oryginalne akcesoria Aprilia dostępne w naszym salonie.

Warto nadmienić, że Voucher można wykorzystać na dwa sposoby:

  • Cały Voucher o wartości 1000 zł można przeznaczyć na zakup Quickshiftera & IMU z montażem, czyli zestaw o wartości ponad 3000 zł, lub;
  • Zakupić inne oryginalne części lub akcesoria o sumie wartości katalogowej do 1000 zł brutto.

Takie Tuono na pewno podbije Twoje serce i przyprawi Cię o duży skok endorfin. Nie ma co się zastanawiać, odwiedź nasz salon i pokochaj nowe Tuono już teraz, bo promocja trwa tylko do 31.08.2021.

Poznaj również całą gamę modeli Aprilia: motocykle

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu:

Magdalena Danikiewicz
📞 +48 509 463 728
📩 m.danikiewicz@motomio.pl
📍 Zakopiańska 171a Kraków