Wyprzedaż rocznika: Zgarnij swoje Benelli w atrakcyjnej cenie!

Ceny motocykli poszły w górę, ale zostało nam jeszcze kilka modeli marki Benelli z zeszłego roku, które możecie zgarnąć w korzystnej cenie. W dodatku podlega ona negocjacji!

Dostępne od ręki są takie modele jak BN 125, Imperiale 400, 502 C czy TRK 502 oraz kilka innych.

Benelli BN 125

To atrakcyjny, ekonomiczny i nowoczesny motocykl, który będzie Twoim kompanem niezależnie od warunków na drodze. Ciekawa stylistyka, silnik zasilany wtryskiem paliwa, wydajny układ hamulcowy – nic tylko wsiąść i zabrać go na wycieczkę.

Benelli BN 125 Imperiale 400

To odrodzony klasyk symbolizujący ducha i wolność lat 50. Nawiązuje do wspaniałej historii marki, oferując wolnym duchom klasyczną, elegancką i pełną pasji jazdę, o której zawsze marzyli. Wygląd retro i prostota, a jednocześnie pełna nowoczesność pod względem osiągów i niezawodności, ten duchowy następca historycznego motocykla Benelli-MotoBi Imperiales z lat 50. XX wieku opiera się na całkowicie nowym, czterosuwowym, chłodzonym powietrzem, jednocylindrowym silniku, umieszczonym w podwójnej kołyskowej ramie. Imperiale 400 to prawdziwa esencja otwartej drogi. To Twój najlepszy kompan niczym nieograniczonej jazdy w dowolnym kierunku.

Benelli 502 C

To nowy miejski krążownik zaprojektowany dla tych, którzy lubią wyróżniać się w mieście, jeżdżąc odważnym stylistycznie, nowoczesnym motocyklem. Przed Wami piękny naked z silną osobowością i współczesnym designem. Charakterystyczna, szeroka i wygodna kanapa położona na wysokości 750 mm od ziemi i mocno do przodu wysunięte podnóżki, a także szeroka kierownica zapewnią Ci odpowiedni poziom komfortu. Do tego reflektor w technologii LED. Będziesz zaskoczony/zaskoczona efektem.

Benelli TRK 502

Jest idealnym towarzyszem podróży. Dzięki dopracowanej ergonomii, dużej odporności na wiatr i warunki atmosferyczne, wydajnemu zawieszeniu oraz nowoczesnemu i ekonomicznemu silnikowi możesz codziennie doświadczać ekscytującej przygody, odkrywając nowe, ciekawe miejsca.

Kamil Oliszewski
📞 +48 509 463 639
📧 k.oliszewski@motomio.pl
📌 Zakopiańska 171a, Kraków

Po więcej aktualności zapraszamy na: https://motomio.pl/aktualnosci/

#benelli #benellibn125 #benellitrk502 #benelli502c #benelliimperiale400

Pozostaw komentarz