Panigale V4S z wyjazdem do Kataru

Kup Ducati Panigale V4S 2019 i zabierz je ze sobą na track day na legendarny tor w Katarze GRATIS!

Ducati Panigale V4S

Chcesz poczuć to, co czują zawodnicy motocyklowi podczas wyścigów? Wystarczy, że zakupisz Ducati Panigale V4S i razem z nim wybierz się na tor, na którym ścigają się zawodnicy MotoGP. Teraz przy zakupie Ducati Panigale V4S 2019 otrzymujesz w pakiecie darmowy wyjazd (5 dniowy) na 3-dniowy track day na torze Losail w Katarze. Będzie też sesja nocna!

Ducati Panigale V4S z roku modelowego 2019 może być Twoje w tej wyjątkowej ofercie! Mimo, iż Panigale V4 z roku modelowego 2020 przyniosło kilka modyfikacji, to jednak Panigale V4S 2019 nadal pozostaje niedoścignioną ikoną segmentu superbike.

Tylko teraz możesz zakupić Ducati Panigale V4S w cenie wyprzedażowej. Jest to oczywiście obiekt westchnień wielu motocyklistów. Nic dziwnego, ponieważ inżynierowie Ducati Corse tworząc go skorzystali z pełnej wiedzy zdobytej w najbardziej wymagających seriach wyścigowych.

5 dniowy wyjazd z Ducati

W pakiecie z Panigale V4S otrzymujesz wyjazd z pewnością na jeden z najbardziej egzotycznych torów świata.
Prezent jest wyjątkowy, tak jak sam obiekt. Tor Losail znajdujący się w Katarze na Półwyspie Arabskim stał się sławny z powodu swojej wyjątkowej scenerii. Właśnie tam corocznie odbywa się pierwsza runda wyścigów MotoGP – zawodnicy ścigają się w nocy, przy sztucznym oświetleniu, niemalże pośrodku pustyni.

W pakiecie wyjazdu na tor Losail znajdują się:
– 3 dni na torze – w tym pół dnia specjalnej sesji nocnej w pełnym oświetleniu, jak podczas wyścigów MotoGP
– 7 sesji dziennie w trzech grupach dzielonych względem umiejętności
– 5 dni zakwaterowania (1 osoba w pokoju 2-osobowym) z możliwością dostosowania lub zmiany typu pobytu
– pobyt w 4-gwiazdkowym Hotelu Al Mansour Suites w Doha (śniadania, basen, siłownia, SPA)
– lunch w ramach treningów (1 lunch każdego dnia treningowego)
– serwis fotograficzny
– transport motocykla z Warszawy (bezpieczny transport wraz z możliwością przewiezienia bagażu i dodatkowych akcesoriów torowych)
– proponowany przelot liniami lotniczymi Qatar Airways (data do potwierdzenia) – zakup we własnym zakresie

Organizatorem wyjazdu na tor do Kataru jest firma Motorraid. Firma ta posiada przede wszystkim ogromne doświadczenie w przygotowywaniu imprez typu track-day na wielu torach Europy i świata. Szczegóły wyjazdu na https://mrr.bike/trip/losail-qatar

Legendarny tor w Twoim zasięgu

Możliwość jazdy po legendarnym torze Losail i to na własnym motocyklu nie zdarza się na co dzień. Jest to oczywiście prawdziwa gratka dla wszystkich pasjonatów szybkiej jazdy motocyklowej oraz wyścigów MotoGP. Korzystając z oferty zakupu Panigale V4S z wyjazdem na Losail, można stać się jednym z niewielu motocyklistów, którzy mieli okazję jeździć z pewnością najlepszym motocyklem po najlepszym torze świata.

WAŻNA INFORMACJA
Nie należy obawiać się strat z powodu anulowania wydarzenia z powodu pandemii COVID. Jeżeli dojdzie do odwołania track-daya z powodów niezależnych od organizatora, w wyniku tego Ducati Polska ma ofertę zastępczą:
– możliwość skorzystania z innego pakietu wyjazdowego z oferty Motorraid
– odbiór równowartości 10.000 zł na odzież, akcesoria lub inne usługi świadczone w ramach Autoryzowanej Sieci Dystrybutorów Ducati w Polsce.

Symfonia włoskich emocji i osiągów zaczyna się oczywiście od silnika – jest to jednostka 4-cylindrowa, w układzie V o kącie cylindrów 90 stopni i o pojemności 1103 ccm. Ducati zastosowało kilka technologicznych sztuczek, jak kolejność zapłonu Twin Pulse, dłuższy skok tłoka, czy wał korbowy obracający się w przeciwną stronę. W wyniku czego silnik oddaje moc w wyjątkowy dla Ducati sposób, pozostaje elastyczny nawet w dolnych i średnich zakresach obrotów, a sam motocykl prowadzi się dynamicznie i chętnie zmienia kierunki.

Najłatwiej zauważalnym efektem zaawansowania technologicznego są osiągi – silnik Desmosedici Stradale V4 generuje 214 KM mocy przy 13.000 obr./min oraz 124 Nm momentu obrotowego przy 10.000 obr./min. Dodatkowo Panigale V4S waży niecałe 195 kg.