Tylko do końca roku 2022 Ducati Scrambler z pakietem bezpłatnych przeglądów!

Tylko do końca bieżącego roku (31.12.2022) wraz z nowym Ducati Scrambler Icon, Icon Dark i Urban Motard otrzymasz promocyjny pakiet korzyści serwisowych obejmujący bezpłatne przeglądy w ciągu dwóch lat. 

Specjalna oferta na Scramblery z czteroletnią gwarancją fabryczną bez limitu kilometrów (4Ever Ducati) oraz dwuletnim pakietem korzyści serwisowych obejmuje następujące motocykle:

Ducati Scrambler Icon

Icon jak każdy Scrambler charakteryzuje się wygodną pozycją jazdy. Niska masa i siedzisko na wysokości 798 mm zapewniają łatwość prowadzenia. Icon dostępny jest w dwóch kultowych kolorach: „62 Yellow” i „Rosso Ducati”.

Ducati Scrambler Icon Dark

Niekonwencjonalny, ale modny. Skromny w dodatki, ale niezwykle stylowy. Icon Dark zapewnia pełną rozrywkę i nieograniczoną wolność. Zrodził się, aby wyrazić wyjątkową osobowość motocyklisty. Icon Dark wyposażony jest w Cornering ABS.

Ducati Scrambler Urban Motard

Motocykl stworzony do doświadczania miejskiego środowiska, wyróżniający się wyjątkowym stylem, sportowym charakterem i niezrównanym poziomem frajdy. Biel Star White Silk i czerwień Ducati GP ’19 Red w energicznej grafice, inspirowanej światem sztuki ulicznej i wielkomiejskiego graffiti.

Ducati Scrambler

Oferta promocyjna jest ograniczona czasowo, a ilość pojazdów limitowana. Obejmuje motocykle Scrambler Icon, Icon Dark oraz Urban Motard, które zostały zakupione w autoryzowanej sieci Ducati w Polsce i zarejestrowane w dniach od 2 listopada do 31 grudnia 2022. Promocja o szacowanej wartości 2500 PLN dotyczy maksymalnie trzech przeglądów, które są zgodne z tabelą obsługową producenta. Oferta jest ograniczona czasowo do maksymalnie dwóch lat od daty zakupu i obejmuje motocykle z przebiegiem do 20 000 kilometrów.

Pakiet darmowych przeglądów realizowany jest wyłącznie w autoryzowanej stacji dealerskiej Ducati, w której motocykl został zakupiony i nie podlega wymianie na gotówkę bądź inne świadczenia.

Krzysztof Małek
📞 +48 533 315 549
📧 krzysztof.malek@motomio.pl
📌 Zakopiańska 171a, Kraków

Po więcej aktualności zapraszamy na: https://motomio.pl/aktualnosci/

#Ducati #ScramblerDucati #ScramblerIcon #ScramblerIconDark #ScramblerUrbanMotard

Pozostaw komentarz