DUCATI WYPRZEDAŻ ROCZNIKA 2020

Polowanie na motocykle Ducati z rocznika 2020 czas zacząć!

Sezon 2020 był sezonem innym niż wszystkie do tej pory. Był zaskakujący, nie dał się przewidzieć i praktycznie do cna wyczyścił nasze magazyny z motocykli z rocznika 2020. Dlatego też ilość ich jest mocno ograniczona!

Promocją objęte są tylko motocykle roku modelowego 2020 i 2019. 

Liczba motocykli objętych promocją bardzo ograniczona.

Największą korzyść osiągnie ten, kto złowi Multistradę 1260 w wersji Enduro. Ten wyprawowy motocykl, będący ubiegłoroczną nowością, wyposażono w silnik Testastretta DVT o pojemności 1262 cm3 ze zmiennymi fazami rozrządu, dysponuje on mocą 158 KM i momentem obrotowym sięgającym 128 Nm. Do tego najnowocześniejsza, sportowa elektronika, wspaniała ergonomia, topowe zawieszenie i hamulce – to zdecydowanie najszybsze i najmocniejsze enduro na świecie! Tylko teraz możesz trafić je taniej o dokładnie 7000 zł.

Każdy, kto żądny jest mocnych wrażeń podczas jazdy na motocyklu, nie może przejść obojętnie obok tegorocznej nowości, czyli Streetfightera V4S. 208 KM przy masie na sucho 178 kg, absolutny brak aerodynamicznej osłony kierowcy, bo w tym modelu aerodynamika dostała tylko jedno zadanie – docisnąć pojazd do nawierzchni przy najwyższych prędkościach… Jeżeli jesteś łowcą bezkompromisowym i chwalisz się, że niedźwiedzia ubiłbyś gołymi rękami, to już teraz przygotuj się do skoku na czerwonego Streetfightera rok modelowy 2020, a zostaniesz nagrodzony upustem wynoszącym aż 6000 zł.

Klasyka gatunku, styl, kult i dualność jego wykorzystania. Wygodna, odprężona pozycja za kierownicą, nowoczesna technologia oraz charakterystyczna praca dużego silnika typu L-Twin. Tak, to Scrambler 1100, czyli na koniec coś dla tych, którzy liczą na iście królewskie polowanie. W naszych lasach, tzn. magazynach, pozostały ostatnie sztuki tego gatunku z roku modelowego 2019, które można upolować z 10% rabatem od wartości cennikowej, czyli aż 5500 zł taniej.

Nie czekaj i upoluj swoje wymarzone Ducati właśnie teraz! 

Skontaktuj się z opiekunem marki i dowiedz się więcej!
Kontakt