Kup Tuarega 660 i zgarnij 3000 zł rabatu na dedykowane akcesoria!

Kup Tuarega 660 i zgarnij 3000 zł rabatu na dedykowane akcesoria!

Pierwszy dzień lata to idealna pora, by zrealizować swoje wymarzone motocyklowe wakacje, a w dobrym planowaniu pomogą akcesoria takie jak chociażby pakowne kufry, zapewniające bezpieczeństwo gmole czy dedykowana odzież ochronna.

Kup Tuarega 660 i zgarnij 3000 zł rabatu na dedykowane akcesoria!

Tuareg 660, to od momentu pojawienia się na rynku, najbardziej pożądany motocykl w stawce maszyn z Noale. Niezwykły dual, dzięki któremu zrealizujesz najdzikszą wyprawę po bezdrożach, a także udasz się na komfortową przejażdżkę po najbliższej okolicy. Dziennikarze jednogłośnie wymieniają ten motocykl w czołówce najbardziej pożądanych wśród tegorocznych nowości. Bazowa wersja pozwala na wiele niefrasobliwej radości podczas off-roadowych wypadów, a dedykowane akcesoria, takie jak chociażby pakowne kufry pozwalają na beztroskie wojaże nawet tam, gdzie kończy się asfalt. To właśnie z myślą o miłośnikach podróży przygotowaliśmy specjalną, letnią promocję.

Od dziś do końca lata (23.09) kupując najbardziej turystyczny motocykl z gamy Aprilia otrzymasz rabat w wysokości 3000 zł na wybrane przez siebie, dostępne akcesoria do swojego motocykla.

Regulamin:

Rabat o wartości 3000 PLN brutto dodawany jest do każdej Aprilii Tuareg 660, zakupionej w dniach 21.06.2022 – 23.09.2022 u autoryzowanego dealera. W przypadku wyboru droższego zestawu akcesoriów, klient pokrywa różnicę. Rabat można wykorzystać tylko raz i nie ma możliwości kumulowania niewykorzystanej kwoty. Promocji nie można zamienić. Promocji nie można wymienić na gotówkę. Pytania odnośnie promocji należy kierować na adres mailowy: aprilia@apriliapolska.pl lub do punktów dealerskich.                                

W celu skorzystania z promocji skontaktuj się z naszym sprzedawcą marki Aprilia i ciesz się latem pełnym przygód!

Magdalena Danikiewicz
📞 +48 509 463 728
📧 m.danikiewicz@motomio.pl
📌 Zakopiańska 171a, Kraków

Więcej na: https://www.aprilia.com/pl_PL/

Po więcej aktualności zapraszamy na: https://motomio.pl/aktualnosci/

Nie zwlekaj, tylko ciesz się latem wraz z Twoim nowym Tuaregiem!

#Aprilia #ApriliaTuareg660 #SummerTime

Pozostaw komentarz