Limitowana Vespa 75th

75 lat radosnego stylu

Od 23 kwietnia 1946 roku legendarna Vespa rozjaśnia życie na całym świecie. Nie jest to tylko kwestia wzornictwa, historii czy jakości, ale także wartości. Vespa, która stoi za jej nieustanną popularnością, wstrząsając status quo i łącząc młodych ludzi ze wszystkich kultur i środowisk we wspólnej pasji.
Dzisiaj, w 2021 roku, Vespa nie ma zamiaru zwalniać. Dlatego też powstał rocznicowy model!

Ikony są tworzone z biegiem czasu, nie rodzą się od razu.

Vespa to znacznie więcej niż zwykły skuter. To globalne zjawisko kulturowe. Uznany za zapoczątkowanie powojennego odrodzenia Włoch, stał się symbolem wolności i wzniosłego włoskiego designu na całym świecie. Nawet dziś pozostaje na wystawie w nowojorskim MoMA, zdobywając serca i umysły wszystkich, którzy przed nią przejdą!

Spontaniczna, prosta i zrywna Vespa od dawna przyciąga i inspiruje kreatywne talenty z całego świata, inicjując współpracę od Diora po (RED) i Seana Wotherspoona. Nawet w dojrzałym wieku 75 lat pozostaje tak współczesna jak zawsze, gotowa do odegrania swojej roli w tworzeniu bardziej żywego i pozytywnego jutra.

Prawdziwa diva

Aby uczcić 75. rocznicę, co może być lepszego niż specjalna wersja? Vespa 75th to edycja limitowana, która będzie dostępna tylko w 2021 roku i tylko w modelach Primavera 50, 125 cm3 oraz GTS 125 i 300 cm3. Ta jedyna w swoim rodzaju wersja ma wywoływać trzepotanie serc i przyspieszenie tętna.

Podróżuj w prawdziwym stylu!

Specjalne malowanie obejmuje szare siodło z nubuku Grigio Fumo z lamówką, pomalowane na szaro felgi o szlifie diamentowym i mnóstwo chromowanych detali, w tym ozdoby na klasycznym „krawacie”.

Rocznicowy kolor Vespy

Vespa 75th ma wiele szczegółów, które czynią ją prawdziwym klasykiem, na przykład metaliczny żółty, zwany Giallo 75th, współczesna interpretacja kolorów, które były tak modne w latach czterdziestych i widziane tutaj na stalowym nadwoziu. Specjalna plakietka z nazwą serii z tyłu tarczy to kolejny uroczysty akcent, który oznacza tę doniosłą okazję.

Prezenty z okazji urodzin

Żadna specjalna okazja nie powinna obyć się bez prezentów! Vespa 75th jest dostarczana z pakietem powitalnym, który zawiera elegancki jedwabny szal ze 100% żakardu wyprodukowanego we Włoszech z ręcznie wyszywanymi krawędziami, a także pocztówek z okresu od lat czterdziestych do dnia dzisiejszego oraz klasyczną tabliczkę Vespa, która upamiętnia siedem wspaniałych dziesięcioleci historii Vespy.

Poznaj pozostałą gamę skuterów Vespa w naszym salonie: Vespa dostępna od ręki