Specjalna Promocja na Piaggio MP3 z Voucherem na Wyjątkowy Prezent!

Kupując Piaggio MP3 otrzymasz specjalny Voucher do wykorzystania na wyjątkowyprezent.pl! Jego wartość zależy od pojemności Twojego nowego Piaggio MP3. Co więcej, PODWOIMY GO!

Skutery Piaggio z serii MP3 na dobre zagościły na ulicach naszych polskich miast. Klienci, którzy wybrali takie rozwiązanie do swojej codziennej mobilności doceniają przede wszystkim moc, nieporównywalnie większą od zwykłej 125cm3, a także stabilność i bezpieczeństwo, które dają dwa koła z przodu. Mobilność, przyjemna kultura silnika oraz elegancki styl sprawiają, że MP3 staje się naturalnym zjawiskiem na polskich drogach.

Piaggio MP3 to niezwykły pojazd nie tylko ze względu na swoje dwa przednie koła. To skuter, który można prowadzić z prawem jazdy kat. B, mimo jego pojemności przekraczającej 125cm3. Zarówno MP3 300, 400 jak i 500 są dostępne na prawo jazdy samochodowe.

Tak wiele zalet postanowiliśmy uzupełnić o dodatkowe emocje związane z zakupem nowego Piaggio MP3. Do 31.10.2021 każdy, kto kupi w autoryzowanym punkcie sprzedaży Piaggio nowy skuter z serii MP3 otrzyma od nas specjalny Voucher do wykorzystania na www.wyjatkowyprezent.pl, a jego wartość będzie zależna od pojemności Twojego nowego trójkołowca. Co więcej, podwoimy tę wartość! I tak dla przykładu kupując:

• MP3 300 otrzymasz Voucher o wartości aż 600 zł!;

• MP3 400 to Voucher o wartości 800 zł;

• a MP3 500 obdarowane zostanie Voucherem o wartości aż 1000 zł!

Wszystkie Vouchery zrealizować można na www.wyjatkowyprezent.pl wybierając dowolną atrakcję spośród 3500 dostępnych w ponad 5000 różnego rodzaju wariantach na terenie całego kraju! Otrzymując Gift Card wkroczysz do świata niezapomnianych emocji i przeżyć. Od Ciebie zależy jak go wykorzystasz.

Co więcej Specjalny Voucher daje:

• możliwość łączenia kodów Gift Card (vouchery wydawane są w nominałach 200 zł w ilości odpowiadającej łącznej wartości promocji)

• możliwość dopłaty do droższej atrakcji

• możliwość rezerwacji dowolnej liczby atrakcji w ramach wartości Gift Card

• możliwość wykorzystania pełnej kwoty Voucheru, co oznacza, że kupując tańszą atrakcję reszta kwoty Voucheru NIE PRZEPADA i możesz jej użyć na kolejną atrakcję

• możliwość realizacji Voucheru przez 3 lata!


Korzystaj zatem z fantastycznych doznań i pełnej mobilności z Piaggio MP3, a także ciesz się mnóstwem doznań dzięki wyjatkowyprezent.pl! To dwie korzyści przy jednej decyzji!

Nie czekaj i już teraz sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy salon sprzedaży Piaggio. Znajdziesz go <<TUTAJ>>