Vespa Elettrica – promocja

Pojazdy elektryczne pojawiają się coraz częściej, zarówno samochodów jak i motocykli czy skuterów. Jest to nie tylko bardzo popularne, ale i wygodne. W naszych miastach pojawia się coraz więcej stacji ładowania pojazdów,
a cicha praca silnika elektrycznego pozwala zmniejszać hałas w mieście. Elettrica jest idealnym przykładem piękna i użyteczności.

Vespa Elettrica
Vespa Elettrica

Vespa powstała we Włoszech, dziś jest najbardziej rozpoznawalną marką skuterów na świecie, natomiast Vespa Elettrica to elektryczna odsłona najbardziej stylowego i kultowego skutera. Została zrodzona z połączenia włoskiego designu z technicznie zaawansowanym silnikiem, czyli w pełni elektrycznym napędem.

Nowa Elettrica to prawdziwy symbol obecnych czasów, jednocześnie wybiegający w przyszłość. Reprezentując wizję „environment friendly” Vespa prezentuje w pełni elektryczny i cichy skuter miejski. Całkowity brak emisji spalin sprawia, że codzienna podróż może być jeszcze przyjemniejsza i bardziej ekologiczna dla środowiska.

Vespa Elettrica

4kW mocy, zasięg do 100 km, ładowanie „do pełna” w niecałe 4 godziny i zero emisji CO2! Dzięki maksymalnemu momentowi obrotowemu na poziomie ponad 200 Nm, Elettrica zapewnia osiągi lepsze niż w przypadku skuterów wyposażonych w jednostki spalinowe o pojemności 50 ccm. Największe różnice wyczuwalne są podczas przyśpieszania oraz podjazdów pod wzniesienia, gdzie Elettrica oddaje moc bez żadnych opóźnień.

Vespa Elettrica

Styl elektrycznej Vespy to inspiracje czerpane z wieloletniego doświadczenia. Charakterystyczne i eleganckie linie, które przez lata sprawiały, że Vespa stała się kultowa. Choć Elettrica czerpie z tradycji to udoskonalona jest ponadczasowym designem oraz nowoczesną technologią.

Elektryczna Vespa zaprezentowana w specjalnym, szarym malowaniu podkreśla jej naturalność. Możemy jednak wybrać jeden z sześciu wariantów kolorystycznych detali, takich jak:
– listwy boczne
– krawat na przodzie skutera
– krawędź obręczy kół
– wykończenie siedziska

Vespa Elettrica

W standardowej wersji detale wykonane są w jasnoniebieskim odcieniu, dzięki czemu Elettrica nabiera jeszcze bardziej elektryzującego charakteru. Dodatkowo dostępne są kolory takie jak: żółty, zielony, czarny, ciemny szary oraz chrom.

Ekskluzywnych cech Elettrica nabiera dzięki wykonanej w technologii LED przedniej lampie oraz charakterystycznej obwódce tylnego światła. Koła o dużej średnicy pozwalają na łatwe przemieszczanie się w miejskim gąszczu, a rozległe, materiałowe siedzenie zapewnia bardzo wysoki komfort podróżowania.

SPECJALNA PROMOCJA – ZYSKAJ DO 4500 PLN

Wybierając Vespę Elettrica z rocznika 2019 dostaniesz rabat 3000 zł od ceny detalicznej, a także Voucher o wartości 1500 zł, który możesz wykorzystać na zakup akcesoriów i gadżetów dostępnych w naszym salonie.

Pozostaw komentarz