Wakacje po włosku z Grupą Piaggio: rabaty nawet do 6000 zł!

Nie musisz wyjeżdżać z Polski, żeby poczuć klimat słonecznej Italii. Teraz możesz kupić motocykl lub skuter jednej z legendarnych włoskich marek – Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio lub Vespa – z dużym upustem, sięgającym nawet 6000 zł. Czas na wakacje po włosku! Gdzie pojedziesz za zaoszczędzone pieniądze? Decyzja należy tylko do Ciebie!

Ciepły klimat, bujna przyroda, wspaniałe morze i zatrzęsienie bezcennych zabytków, do których pielgrzymują turyści z całego świata. Takie właśnie są Włochy, jeden z najlepszych kierunków wyjazdów na całym świecie. Na czym najlepiej zwiedzać ten kraj? Oczywiście na włoskim motocyklu lub skuterze, zrodzonym z wieloletniej pasji do motoryzacji. Jeśli jednak nie masz czasu na tak daleki wyjazd, przenieś odrobinę Italii na własne podwórko. Dzięki letniej promocji marek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio i Vespa możesz spełnić swoje marzenia i zaoszczędzić naprawdę sporą sumę. Wystarczy, że zdecydujesz się na jeden z fabrycznie nowych modeli z roczników 2021 i 2022.

Cztery marki, cztery korzyści

Aprilia to symbol włoskiego sportowego ducha. Każdy z tych motocykli i skuterów ma w sobie wyścigowe DNA, podkreślone niepowtarzalnym wyglądem. Dzięki temu sportowe emocje będą ci towarzyszyć nie tylko na torze, ale też w czasie turystycznych wyjazdów i codziennej jazdy po mieście. Teraz wybrane modele Aprilii, np. Tuono 660 i RS660 kupisz nawet o 6000 zł taniej!

Moto Guzzi to włoska klasyka. Motocykle z Mandello del Lario, wyposażone w charakterystyczne, wzdłużnie montowane silniki V-twin, są symbolem złotych lat motoryzacji. Nie tylko włoskiej, ale też światowej. Motocykli tak klasycznych w formie, a przy tym wystarczająco nowoczesnych, by spełniać najnowsze normy, praktycznie już nie ma. Upoluj swojego „Gutka” już dziś! Modele V85 TT, V9 i V7 kupisz z rabatem do 6000 zł.

Vespa – to od niej tuż po II WŚ zaczął się światowy boom na skutery. Opływowe linie, elegancki kształt, blaszane samonośne nadwozie kryjące nowoczesną mechanikę. Coś niepowtarzalnego. Są skutery i jest Vespa! Część maszyn kultowej włoskiej marki jest objęta upustem w wysokości do 3000 zł. Znajdziesz wśród nich m.in. modele Sprint, GTS i Elettrica, również w limitowanych wersjach Justin Bieber i PicNic.

Piaggio to firma-matka wszystkich poprzednich marek. Włoski koncern z wielkimi tradycjami w motoryzacji i lotnictwie. Pod szyldem Piaggio wychodzą obecnie eleganckie w formie, ale ultranowoczesne pod względem technicznym skutery. Są wśród nich trójkołowe modele MP3, które oddają swoje znakomite osiągi w ręce posiadaczy samochodowego prawa jazdy. Sprawdź, które modele Piaggio kupisz teraz o nawet 5000 zł taniej!

Co zrobisz z zaoszczędzoną kwotą? Pojedziesz na wielkie wakacje po włosku, a może zorganizujesz je w Polsce, mając szczyptę Italii zawsze przy sobie? Zdecyduj sam!

Magdalena Danikiewicz
📞 +48 509 463 728
📧 m.danikiewicz@motomio.pl
📌 Zakopiańska 171a, Kraków

Po więcej aktualności zapraszamy na: https://motomio.pl/aktualnosci/

#Aprilia #MotoGuzzi #Piaggio #Vespa

Pozostaw komentarz