SCHUBERTH M1 PRO ECE TRIPLE RED

2 299,00 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Wiele sposobów dostawy. Wiele sposobów dostawy.

M1PRO

JAZDA Z PASJĄ.

 

Idealny partner do jazdy z szybą i bez: SCHUBERTH M1 PRO to odpowiednie akcesorium do każdego motocykla typu hip bike- czy to w wersji cruiser, tourer, gołej czy na dużym kole. Zoptymalizowany wlot wentylacji głowy, nowe wnętrze i duży komfort noszenia sprawiają, że jest to jeden z najbardziej komfortowych kasków na rynku. I oczywiście kompatybilny z płynną komunikacją Bluetooth.

 

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA W CELU ZAPEWNIENIA MAKSYMALNEGO BEZPIECZEŃSTWA

SKORUPA KASKU
Unikalne metody produkcji skorup kasku firmy SCHUBERTH Zapewniają niską wagę przy zachowaniu optymalnej stabilności. Bezpośrednie przetwarzanie światłowodów (DFP) jest jedną z innowacji SCHUBERTH. Polega ona na tym, że niekończąca się szpula włókna szklanego jest cięta na kawałki przez robota i wdmuchiwana w formę. Dokładnie określona ilość żywicy jest dodawana do preformy, a następnie jest ściskana pod wysokim ciśnieniem w ogrzewanej formie w celu stworzenia wyjątkowo wytrzymałej skorupy kasku.

Wieloczęściowa konstrukcja wewnętrznej skorupy pozwala na znakomite pochłanianie siły, zwiększając w ten sposób bezpieczeństwo.

IDEALNA WENTYLACJA

Dzięki innowacyjnemu wlotowi wentylacyjnemu głowa jest dobrze wentylowana wewnątrz kasku nawet podczas dłuższych podróży.

Kanały wentylacyjne są już zintegrowane z powłoką kasku, dzięki czemu osiąga się szczególnie wysoką cyrkulację powietrza. Wyjątkowy komfort jazdy dzięki wyjątkowej wentylacji.

Ponadto kask ma zauważalną aerodynamikę: stabilność kierunkową, brak podnoszenia i brak wibracji - dzięki kształtowi opracowanemu w tunelu aerodynamicznym.

 

OSŁONA PRZECIWSŁONECZNA

Zintegrowana osłona przeciwsłoneczna, dowolnie regulowana w kilka sekund.

Najlepsza widoczność również dzięki:

-Wizjer optyczny klasy 1 - wyraźna widoczność bez zniekształceń

-odporny na zaparowanie

PASEK ZAPADKOWY MICRO LOCK:

PRECYZYJNIE I BEZPIECZNIE

Za każdym razem, gdy zakładasz hełm, zapadkowy zamek ułatwia dopasowanie paska pod brodą.

 

SWOBODNA ROZMOWA

Mikrofon i głośnik dla systemów komunikacyjnych SC1M i SRC M1 są wstępnie zainstalowane.

Opcjonalnie wyposażony w nowy system komunikacji SC1M, który łączy do trzech uczestników połączenia w ciągu kilku sekund. Najlepszy dźwięk do nawigacji, muzyki i telefonowania - nawet jednocześnie, dzięki dwóm urządzeniom Bluetooth®.

SZEROKI ZAKRES OPCJI DLA TWORZENIA WIDOCZNOŚCI

Pięć typów wizjerów zapewnia odpowiednią ochronę dla wszystkich gustów.Wizjer można zmienić bez użycia narzędzi i za pomocą zaledwie dwóch kroków lub zamieniać na wizjer w tytanowej lub matowej czerni.

 

WSZECHSTRONNY I CICHY

M1 PRO jest optymalnie przygotowany do jazdy z wizjerem i bez niego.

 

Dzięki nowej akustyce ze zoptymalizowaną poduszką pod szyję i redukcją hałasu wokół mechanicznych zaczepów, M1 PRO osiąga ok. 85 dB (A) przy prędkości 100 km / h na gołym motocyklu.

4017765076269
1 Przedmioty

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password