Sezon już w pełni! Jednym z naszych motocykli testowych marki Ducati jest Multistrada V4 S. Wielu miało już okazję przekonać się o jej niezawodności, a dla niektórych poznanie jej wyjątkowego charakteru wciąż pozostaje jednym z planów. Ducati Polska wraz z PKO leasing przygotowało dodatkowy motywator – tylko teraz jest szansa, aby skorzystać z atrakcyjnej oferty leasingu promocyjnego. Czas zrealizować marzenia!

W ramach oferty finansowania przygotowanej we współpracy z PKO Leasing proponujemy leasing operacyjny na atrakcyjnych warunkach. Suma opłat to zaledwie 103%, a ramowe parametry oferty obejmują trzy proste założenia:

  • wkład własny w wysokości 45% ceny nowego motocykla;
  • 24 rat miesięcznych w okresie 2 lat obowiązywania umowy;
  • wykup pojazdu na koniec trwania umowy za kwotę odpowiadającą 19% wartości początkowej.

Promocja trwa od 14 kwietnia 2023 roku i obejmuje wszystkie umowy leasingowe zawarte do dnia 12 maja 2023 roku. Oferta dotyczy wyłącznie motocykli Ducati Multistrada V4 S, które znajdują się na stanie magazynowym dealerów i importera, standardowo objęte 4-letnią gwarancją fabryczną bez limitu kilometrów. Oferta nie dotyczy modeli Multistrada V4, Multistrada V4 Pikes Peak oraz Multistrada V4 Rally. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od akceptacji transakcji przez PKO Leasing S.A.

Krzysztof Małek
Krzysztof Małek
Tel.: +48 533 315 549
E-mail: krzysztof.malek@motomio.pl
Zakopiańska 171a, Kraków

Po więcej aktualności zapraszamy na: https://motomio.pl/aktualnosci

#Ducati #MultistradaV4 #RuleAllRoads